Kaip suvilioti tą tik draugą?

Su kuo visada puikiai leidi laiką? Su kuo gali be jokių kompleksų kalbėti apie savo baimes ir svajones? Kas tau padeda, tave supranta ir paguodžia? Jei atsakydama į šiuos klausimus vaizduotėje regi vaikiną, su kuriuo tavęs ligi šiol nesiejo jokie kitokie santykiai, tik draugystė, gal praregėk pagaliau: jis gali tau būti ne tik geriausias draugas!

Esi be galo naivi, jeigu manai, kad tik draugas į tave niekada nedirstelėjo kaip į sekso partnerę. Jeigu gebi atkreipti kitų vaikinų dėmesį, kodėl manai, kad jis į tave turėtų žiūrėti kaip nors kitaip? Jis juk vyras, kurio vaizduotė erotinių fantazijų prikimšta kaip konservų dėžutė – silkių.

Klausi, kodėl pirmojo žingsnio nežengia jis? Atsakymas paprastas: jei tu pasakysi ne, jis ir meilužės negaus, ir draugę praras. Mažiau pavojų draugystei subyrėti tuo atveju, jei pirmąjį žingsnį žengsi tu.

Kaip sviestas košės, taip seksas draugystės tikrai nepagadins. Ir neklausyk tų savo vištų draugių, kurios sako priešingai. Aiškiai pavydi. Todėl nieko nelaukusi griebk jautį už ragų!

Tiesiai šviesiai

Vyrai – konkretūs padarai. Todėl vieną gražią dieną rėžk tiesiai šviesiai: „Gal pasidulkinam?“ Aišku, neprošal būtų prieš šią frazę pridėti ką nors panašaus į tu man patinki ne tik kaip draugas arba žinai, aš tave įsimylėjau. Vienintelė sąlyga – apie savo jausmus, aistras ir troškimus prabilk tik tuo atveju, jei tavo draugas tikrai yra vienišas. Kitaip tavo planai gali sugriūti kaip Julios Roberts herojei filme „Mano geriausio draugo vestuvės“.

Kryptingai

Iš džinsuotos boulingo ir biliardo draugės vieną dieną pavirsk romantiška viliokle. Arba verslo dama griežtu kostiumėliu. Arba klubinėtoja visais išryškintais figūros pranašumais. Pakeitusi įvaizdį priversi jį į tave pažvelgti kitomis akimis, t.y. tais organais, kurie kiekvienam vyrui sukelia pačias gražiausias fantazijas.

Ausų irgi neverta pamiršti. Per jas taip pat galima prisibrauti prie vyro jausmų. Tik ne makaronus kabinant, o nepamirštant paminėti, kad kaip tik jis tau teikia džiaugsmo. Pavyzdžiui, užuot čiauškėjusi: „Oi, kaip šiandien puikiai praleidau laiką“, sakyk: „Šiandien su tavimi puikiai praleidau laiką“. Jis – ne kurčias, išgirs, ką reikia, ir džiaugsis, kad taip gerai apie jį manai.

Galop gali jam pasiūlyti kartu nuomotis butą – neva tau vienai nuoma per brangi. Sekso iškart nebus, bet gyvenimas drauge tikrai suartins.

Kolektyviškai

Pasirūpink, kad aplink judu būtų kuo daugiau gerų santykių pavyzdžių. Pavyzdžiui, su savo tik draugu pradėk lankytis tik tuose vakarėliuose, kur susirenka porelės. Kai aplink jį bus koks tuzinas susiburkavusių porų, jis ir pats užsimanys burkuoti. Spėk, ką jis rinksis burkavimo objektu?..

Dar gali paprašyti jo draugų, kad šie lyg tarp kitko užsimintų jam apie tavo jausmus. Nekalta užuomina virs audringomis vyriškomis diskusijomis su visais tavo pranašumų bei trūkumų aptarimais. O padiskutavęs su savo draugeliais per kitą susitikimą jis į tave žiūrės visiškai kitaip nei iki tol.

Spontaniškai

Kokie jūs draugai, jei nesurengėte nė vieno bendro reido po naktinius barus? O kokteiliais nulaistytos naktinės linksmybės neapseina be aistringų tęsinių. Aišku, rytą jis gailėsis, kad pasidavė aistrai. Taip buvo ir mano draugeliui Gintui. Tąryt, kai po audringos nakties nubudo savo vaikystės draugės Ingos glėbyje, jis nroėjo rautis plaukus ne tik nuo galvos. Bet merginos būta nekvailos: atsikėlusi ji pasiūlė ramiai aptarti tai, kas įvyko naktį. Pasakė, kad nė kiek nesigaili ir mielai pakartotų tai dar kartą – be jokių įsipareigojimų. Kaip viskas baigėsi? Ką tik jiedu man išūžė visas ausis stebėdamiesi, kad komedija „Draugiškas seksas“ (angl. „Friends with benefits“) – tarsi nukopijuota iš jų gyvenimo.

Šiukščiai

Paradoksas, bet vyrus iš tiesų traukia jų kankintojos. Visi chrestomatiniai pavyzdžiai sudėti į kultinę komediją „Kaip atsikratyti vaikino per 10 dienų“ (angl. „How to loose a guy in 10 days“), bet vieną papasakosiu iš praktikos. Su Aušra buvome tik draugai nuo pirmojo kurso ir nepuoselėjome jokių minčių apie kokius nors bendrumus, kol ji pradėjo rimtai domėtis feminizmu. Savo paskaitomis apie lyčių lygybę ji mane užbelsdavo negyvai. Maža to, ėmėsi konkrečių veiksmų: garsiai piktindavosi, kad eidamas pro duris praleidžiu ją į priekį. Keista, bet kuo daugiau ji mane maigė priekaištais, tuo labiau norėjau jai įrodyti, kad ji – moteris, ne lygybinė lytis. Spėk iš pirmo karto, kaip viskas baigėsi!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis