4 dažniausi moterų sekso melai

Naujam partneriui apie save dažniau nei senajam meluojame dėl paprasčiausios priežasties: norime labiau patikti. Kita vertus, argi lengva apgauti vyrą, kuris pažįsta tave kaip nuluptą?

Vis dėlto kartais būna ganėtinai svarių priežasčių meluoti lovoje. Nutarėme apžvelgti labiausiai paplitusias, bet, deja, nevisiška tiesa kvepiančias moterų frazes apie seksą.

Melas nr. 1 „Tai buvo nuostabiausias orgazmas per mano gyvenimą“

Tiesa: didžiojo O imitacija – intymių moterų melagysčių lyderė. Orgazmą per savo gyvenimą nors kartą yra simuliavusios apie 92 proc. moterų. Vidutinis amžius, kai pagaliau patiriamas šis malonumas, – maždaug 27 metai. O 30 proc. moterų apskritai tokia laimė nėra aplankiusi. Todėl drąsiai galima konstatuoti: kas antras padūsavimas apie nuostabią kulminaciją – deja, tik melas.

Melas nr. 2 „Ohooo! Nieko panašaus dar neteko patirti“ (arba: „Tu nuostabus!“ / „Nežinojau, kad toks seksas įmanomas“, ir pan.)

Tiesa: greičiausia ką nors panašaus jau esi patyrusi. Gal net kur kas geresnio. Ir partnerių šaunesnių turėjai. Kad toks seksas įmanomas, taip pat žinai. Bet tiesa kiek kitokia. Pasirodo, net 8 iš 10 moterų į partnerio klausimą: „Ar tau buvo gera?“ atsakys teigiamai ir dar pažers partneriui krūvą komplimentų net tada, jei seksas buvo eeee... ai... Kodėl meluoji? Todėl, kad paklaususi: „Brangusis, ar man tinka ši suknelė?“ nenori išgirsti: „Ne, tu su ja panaši į mažą statinaitę.“ Tik kamikadzei gali pakakti ryžto išgirsti karčią tiesą tokios ypač jautrios srities atžvilgiu.

Melas nr. 3 „Tu man pirmas/antras/trečias“ (skaičiuojama maždaug iki penkių priklausomai nuo amžiaus)

Tiesa: Statistinė moteris iki 40 metų yra turėjusi 6–8 partnerius. Ne tiek jau ir daug. Tačiau mes vis tiek linkusios mažinti tikrąjį buvusių meilužių skaičių – maždaug trečdaliu arba net per pusę. Tegul vaikinas mano: jis vis tiek geriausias, net jei lygintum jį mintyse su viena ar dviem jaunystės klaidomis. Kodėl meluoji? Nes kaip ir daugelis moteriškosios lyties atstovių orientuojiesi į vieną labiausiai vyrų galvose įsišaknijusių nuostatų: kuo mažiau partnerių moteris turėjo, tuo ji tinkamesnė į gyvenimo palydoves ir būsimų vaikų mamas. Kaip tik dėl to moterys dažniausia ir mažina buvusiųjų lovos draugų kiekį: jos puoselėja ilgalaikių santykių viltį.

Melas nr. 4 „Noriu tavęs visada ir visur“

Tiesa: Taip taip, bet tik ne tada, kai pratupėjusi automobilių spūstyse turi per penkias minutes susiruošti į vakarėlį. Ir tikrai ne tada, kai paršliaužusi iš jo namo salžiai miegi, o mylimajam paryčiais staiga pakyla noras. Na, nei viena iš mūsų vaikinui nenori pasirodyti šalta kaip plekšnė. Tačiau beviltiška nuo tavęs kelnaites tempiančiam partneriui aiškinti, jog tavo ritmas ir poreikiai ne visada sutampa su jo seksualiniu apetitu. Juolab kad kai kurie jautruoliai atsisakymą pasimylėti greituoju būdu ant stalo gali suprasti labai tiesmukai: tu ėmei vėsti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis