5 labiausiai erzinančios moterų klaidos lovoje

Ar žinai ko reikia, kad lovoje būtum nepakartojama? Skirtingo amžiaus ir profesijų vyrai vieningai tvirtina: net ir labiausiai fantaziją kaitinančios pozos tau nepadės, jei kartosi žemiau išvardintas tipines klaidas!

„Kuo skiriasi mergina lovoje ir spagečiai lėkštėje? Spagečiai bent jau juda, kai juos valgai“. Juokelis grubus, bet labai aiškiai atskleidžia problemos esmę. Nemanyk, kad iniciatyvos visuomet turi imtis vyras. Ne, lovoje nebūtina būti akrobate ir daryti cirką, bet šiek tiek kraują kaitinančių eksperimentų tikrai nepakenks.

„Kai bandau jai pasakyti, kuriose vietose ir kaip norėčiau būti liečiamas, ji pradeda kikenti kaip nesubrendusi mergiotė“. Vyro kūno valdymas – tai kažkas panašaus į spausdinimą klaviatūra. Sutik, skirtumas tarp nerangaus baksnojimo vienu pirštu ir meistriško darbo visais pirštais – akivaizdus. Vyro kūne yra daugybė erogeninių zonų, kurios reikalauja tavo dėmesio. Pasistenk išsiaiškinti karštuosius jo taškus ir geresnės moters už tave jis su žiburiu neras. Ir net neieškos!

„Savo merginos paklausiau, ar su manimi ji patiria orgazmą. Paaiškėjo, kad ne. Kai pabandžiau išsiaiškinti kodėl, paaiškėjo, kad malonumą jai suteikia kitos sekso pozos. Niekaip nesuprantu kodėl ji tenkinosi niekam tikusiu seksu ir paprasčiausiai nepasakė, ko nori. O štai anot jos aš pats turėjau susiprasti“. Pirmoji ir pagrindinė santykių taisyklė: vyras – ne telepatas ir tavo minčių skaityti nemoka. Tikime, kad kartais pasisakyti apie savo seksualines fantazijas gali būti drovu, bet tai juk vyras, su kuriuo daliniesi savo lova! Vyk visus kompleksus šalin ir neleisk jiems kontroliuoti tavo gyvenimo!

„Su visomis merginomis man kartojosi viena ir ta pati situacija: santykių pradžioje jos tiesiog degė aistra, tačiau labiau pripratus vienam prie kito, kūniški malonumai tiesiog stebuklingai ėmė trauktis į šalį“. Jis tai vadina pripratimu, o mes – monotonija. Šioje situacijoje kalti abu, bet iš baksnojimo vienas į kitą pirštais naudos nebus. Kažkas turi žengti pirmą žingsnį ir atgaivinti priblėsusią aistrą. Nelauk ir imkis iniciatyvos pati: keletas naujų pozų, ekstremalesnės sekso vietos, erotiniai žaidimėliai... Netruksi pastebėti, kaip aistra ir vėl tave užvaldys.

„Kai kurių fantastiškų sekso pozų ji kategoriškai atsisako, nes, anot jos, ant pilvo matosi riabaliukų sluoksnis, o krūtinė taip pat neatrodo tobulai“. Faktas, kad prieš savo vyrą norisi atrodyti kuo gražiau, bet sekso metu jam tikrai nerūpi riebalų rinkelė ant tavo juosmens. Be to, jei jau ir turi papildomų riebaliukų, jie išlenda ne tik sekso metu, taigi savo vyruko netobulomis formomis tikrai nenustebinsi. Nepamiršk, kad seksualiausia yra savimi pasitikinti moteris!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis