Kuo skiriasi vyrų ir moterų neištikimybė?

Ką bekalbėtų moterys apie vyrų neištikimybę, o vyrai – apie moterų, faktas išlieka faktu: neištikimi būna ir vieni, ir kiti. Tačiau pati „neištikimojo“ ir „neištikimosios“ psichologija iš tiesų skiriasi, o dėl to kaltas prigimtinis moters emocionalumas ir jautrumas.

Su jaunute gražuole Vaida Tomas susipažino darbo vakarėlyje. Jis senokai buvo vedęs, šeimyninis gyvenimas tekėjo savo vaga, vaikai augo, žmona senėjo. Kelis kartus Tomas jau buvo „nuklydęs į šoną“, tačiau po kurio laiko, vos meilužėms užsiminus apie skyrybas, santykiai iš karto būdavo nutraukiami. Žinoma, iš Tomo pusės. O kam kažką keisti, jei visi kampai su žmona jau nugludinti, o santuokinę monotoniją galima išvaikyti svetimos gražuolės lovoje? Tik vienas BET: meilužė turi būti ištekėjusi. Puikus variantas gyvenimo paįvairinimui, nesibaiminant ateityje sulaukti reikalavimo ją vesti.

Praėjus pusmečiui, aistra pradėjo blėsti ir Tomas nusprendė nutraukti santykius su Vaida. Deja, didelei jo nuostabai paaiškėjo, kad ištekėjusi meilužė paliko savo šeimą ir tokio paties žingsnio tikisi iš jo. O atrodė, kad abu visą laiką norėjo to paties...

Renkasi vyrai ir žmonos

Jei vyras ryžtasi neištikimybei, dažniausiai tik su išoriškai patrauklesne moterimi, nei esama jo partnerė. Žinoma, grožio sąvoka yra daugiau ar mažiau subjektyvi, tačiau žiūrint iš vyro varpinės, meilužė beveik visada būna gražesnė (lieknesnė, jaunesnė ir t.t.) už žmoną. Patraukli išvaizda vyrui – tarsi miražas dykumoje: jis labai malonus, bet anksčiau ar vėliau išsisklaido. Įprastai tuomet, kai meilužė neapsiriboja malonumais ir pradedi kelti reikalavimus.

O ką daro moterys? Manai, vaikosi stipruolio plačiais pečiais ir ištobulintu pilvo presu? Tikrai ne. Kas mums ta išvaizda, kai svarbiausias – vyro vidus! Netiki, pasiklausyk, ką kalba vyrą pakeitusios moterys: „Jis kur kas dėmesingesnis, romantiškesnis, patikimesnis“ ir t.t. Moteriai meilužis – princas ant balto žirgo, jos gyvenimą turintis paversti pasaka. Tik ne visos pasakos baigiasi „ilgai ir laimingai“. O ir apskritai pasakomis tikėti neverta.

Renkasi meilužiai ir meilužės

Meilužio praktiškai niekuomet nedomina tai, kuo santuokinis vyras geresnis už jį. Žinoma, jam malonu girdėti iš moters, kad būtent jis, meilužis, yra tas eržilas, galintis išpildyti visas jos seksualines fantazijas, tačiau jis pats neužsiims vyro nuotraukų ar kitokių su juo susijusių vaizdų paieškomis socialiniuose tinkluose.

Meilužės strategija visai kitokia: ji nedelsiant turi įsitikinti, kad yra pranašesnė, nei žmona. Vien faktas, kad ji geresnė, užgožia visus tokių santykių trūkumus: „Na ir kas, kad po darbo jis grįžta pas žmoną, užtai seksas su manimi - nepakartojamas“. Vyras, žinoma, nepavargdamas kartoja, kokia ji fantastiška, palyginus su ta nusenusia ir įkyria žmona. O ko gi nekartoti, jei už tokius komplimentus tikrai bus apdovanotas lovos bonusais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis