Suderinamumas pagal kraujo grupes (ar lovoje jūs tinkate vienas kitam?)

„Nesutapo charakteriai“ - tikriausiai dažniausiai oficialiai minima skyrybų priežastis. O ar gali būti, kad dėl visko kaltos nesutapusios kraujo grupės? Jei žinai savo ir jo kraujo grupes, pasitikrink, koks jūsų seksualinis suderinamumas ir kas jūsų laukia lovoje: aistros gūsiai ar štilis?

0 (I) kraujo grupės vyras ir jo suderinamumas su moterimis

Su 0 (I) kraujo gupės moterimi: kad jaustųsi laimingi būdami kartu , jiems reikalingas nuolatinis fizinis kontaktas.
Su A (II) kraujo grupės moterimi: lovoje jis aktyvus, o ji pasyvi, tarsi pliusas ir minusas, traukiantys vienas kitą. Sportinis interesas skatins jį siekti šios ledo karalienės, o jai neabejotinai patiks rodomas dėmesys.
Su B (III) kraujo grupės moterimi: ji labai pasyvi, o jis – labai aktyvūs, tačiau tai yra būtent tai, ko reikia. Sekso malonumais tokia pora gali mėgautis visur ir visada.
Su AB (IV) kraujo grupės moterimi: jei vyras bus kantrus, seksualiniuose santykiuose tvyros harmonija. Tačiau vos tik jis ims reikalauti to, ko ji nenori arba rodyti savo egoizmą – visos durys į miegamąjį užsivers.

A (II) kraujo grupės vyras ir jo suderinamumas su moterimis

Su 0 (I) kraujo gupės moterimi: seksas jiems abiem labai svarbus, todėl lovoje tokia pora praleis kur kas daugiau laiko, nei kitos poros. Tiesa, seksas jiems nėra tik mechaninis veiksmas, padedantis pasiekti malonumą, todėl be glamonių ir švelnių bučinių jie neapsieis.
Su A (II) kraujo grupės moterimi: tai pats tinkamiausias partneris šios kraujo grupės moterims, galintis suteikti tiek emocinį, tiek seksualinį pasitenkinimą.
Su B (III) kraujo grupės moterimi: nė vienas iš jų nežengs pirmojo žingsnio, todėl tokioje poroje pokalbiai apie seksą truks ilgiau, nei pats seksas.
Su AB (IV) kraujo grupės moterimi: emconionaliai puikiai deranti pora, tačiau suderinamumo lovoje – jokio. Jie vienas kitam kaip brolis ir sesuo, todėl aistrų kunkuliavimo tikėtis neverta.

B (III) kraujo grupės vyras ir jo suderinamumas su moterimis

Su 0 (I) kraujo gupės moterimi: tokia pora nuolatos žais mokyką: vieną dieną sekso paslapčių mokys jis, kitą – ji. Nuoboduliui lovoje vietos tikrai neliks.
Su A (II) kraujo grupės moterimi: seksualiniame gyvenime jie abu tame pačiame aktyvumo lygmenyje, todėl santykiuose nebus didelių potvynių ir atoslūgių.
Su B (III) kraujo grupės moterimi: vargu, ar tokia pora bus patenkinta savo seksualiniu gyvenimu, o kalta dėl to tik neištobulinta ir nesuderinta sekso technika.
Su AB (IV) kraujo grupės moterimi: aistringa, temperamentinga ir mėgstanti eksperimentuoti pora, todėl apie nuobodulį lovoje neverta net galvoti.

AB (IV) kraujo grupės vyras ir jo suderinamumas su moterimis

Su 0 (I) kraujo gupės moterimi: jei vyras sugebės prisiderinti prie tokios moters temperamento ir poreikių – seksualinis jų gyvenimas gali būti visai sėkmingas.
Su A (II) kraujo grupės moterimi: vyras aistringas, todėl sekso tikrai netrūks. Kita vertus, be meilės tokie santykiai bus beprasmiai.
Su B (III) kraujo grupės moterimi: intensyvaus seksualinio gyvenimo tokioje poroje laukti neverta, tačiau emocinis ryšys – labai stiprus ir atperka aistros trūkumą.
Su AB (IV) kraujo grupės moterimi: šios poros norai ir galimybės - tiesiog beribiai, tačiau yra viena problema: jie labai linkę į kraštutinumus, todėl seksualinis gyvenimas gali labai stipriai įsiliepsnoti arba išvis užgesti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis