Majos dienoraštis: geras seksas be meilės – misija neįmanoma?

Kai kurios moterys teigia, kad be pasitikėjimo ir visiško atsidavimo partneriui fanfarų lovoje net neverta tikėtis. Iš vyrų pusės tokių pasvarstymų kol kas neteko girdėti (ar kas nors stebisi?).

Kai kurios moterys teigia, kad be pasitikėjimo ir visiško atsidavimo partneriui fanfarų lovoje net neverta tikėtis. Iš vyrų pusės tokių pasvarstymų kol kas neteko girdėti (ar kas nors stebisi?).

„Pamačiau, užsinorėjau, pasiėmiau. Apie kokius jausmus tu čia man kalbi?“ - pareiškė mano draugas Vytas, išgirdęs atsargius siūlymus pristabdyti lakstymus ir pagaliau susirasti rimtą draugę. Prisipažinsiu, akimirką pasijaučiau visiška kvailele, siūlančia vyrui (pabrėšiu – VYRUI!) užslopinti patiniškus instinktus ir audringas naktis iškeisti į šiltus ir jaukius vakarus. O kaip su moterimis? Nejaugi pasąmonėje užkoduotas poreikis būti gera žmona ir motina visiškai užgožia kiekvienoje iš mūsų tūnančią laukinę katę?

Mano buvusi kolegė Mantė - daili šviesiaplaukė mergina, augusi intelektualų šeimoje ir auklėta pagal griežtas taisykles, buvo įsitikinusi, kad vienadieniai nuotykiai skirti tik pasileidėlėms, o padori ir save gerbianti mergina į lovą įsileidžia tik mylimą vyrą, nes tik jis gali suteikti visapusišką pasitenkinimą. Įsivaizduok, kokį šoką jį patyrė, kai nei po mėnesio, nei po metų draugystės didžiojo „O“ ji taip ir nesulaukė! Vieną dieną Mantė išdidžiai tėškė man ant stalo žurnalo straipsnį, kuriame juodu ant balto aiškiai buvo parašyta, jog ne visoms moterims duotas malonumas patirti orgazmą. Žodžiu, kalta gamta, tikrai ne ji pati ir tuo labiau ne švelnusis ir romantiškasis mylimasis. Tik gyvenimas mūsų šventuolei (taip mes ją vadinome darbe) parodė ir kitą pusę: per kalėdinį įmonės vakarėlį vynas padarė savo juodą darbą ir simpatiško (patikėkit, aš žinau, ką sakau) kolegos glėbyje Mantė patyrė tai, apie ką iki šiol skaitė tik žurnaluose. Velniai žino, kas dėl to buvo kaltas: bendradarbis profas, kraują kaitinanti rizika būti pagautiems ar pagaliau išlindusi ištvirkėliškoji pusė (kurią, neabejoju, turime mes visos).

Kodėl vyrams atsitiktinis seksas nesukelia jokio diskomforto? Nes jie pasiryžę mėgautis akimirkos siūlomais malonumais (“pamačiau, užsinorėjau, pasiėmiau“)! Jie tikrai nesuka sau galvos dėl ne pačių seksualiausių apatinių, ant pilvo užsilikusio, dažnai tiesiog įsivaizduojamo papildomo kilogramo ar to, ką pagalvos aplinkiniai. O kaip mums, moterims, atsipalaiduoti, kai tą aistros kupiną akimirką galvoje pradeda virti nesibaigiantys BET... Gal kartais verta spjauti į visus apribojimus, atjungti protą ir pasiduoti akimirkos žavesiui, galinčiam suteikti nepakartojamų ir nepamirštamų įspūdžių?

Pakiliai nusiteikusi

          Maja

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis