Erotinis savaitgalio žaidimas: svaiginanti nežinomybė

Šis itin erotiškas ir intriguojantis žaidimas sukels tikras geismo bangas tiek tau, tiek tavo mylimajam. Žaidimui reikės: akių raiščio, poros švelnių skarelių, kėdės su rankų atlošais, ledukų, karštos arbatos ir likerio.

Išjunk šviesą ir uždek keletą žvakių, kurios padės sukurti jaukią intymią atmosferą. Paprašyk, kad vaikinas nusivilktų visus drabužius ir patogiai atsisėstų ant kėdės. Užrišk jam akis ir prie kėdės atlošų pritvirtink rankas švelniomis skarelėmis, kad jis negalėtų laisvai judėti. Dabar – metas gundymui. Švelniai pamasažuok vaikino nugarą, lyžtelėk kaklą, tarsi netyčia prisiglausk prie jo kūno krūtine. Tuomet prieik prie vaikino iš priekio, ant piršto užlašink šiek tiek likerio ir duok jam paragauti. Likeris gali atsidurti ant bet kurios tavo kūno vietos, pavyzdžiui, krūtinės, kojos ir t.t.

Gurkštelėk šiek tiek karštos arbatos ir pamalonink jį aistringomis glamonėmis burna. Tuomet tą patį padaryk burnoje palaikiusi leduką. Karščio ir šalčio poveikis suteikia neįtikėtinų pojūčių. Kai jausi, kad vaikinas nebegali tvardyti geidulio, atrišk jo rankas ir erotinius žaidimus perkelkite į lovą. Kad būtų įdomiau, akių raištį galima palikti. Juk nieko nematant, pojūčiai tik paaštrėja.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis