Geriausias laikas seksui: kada nori jis, ir kada - tu?

Ar atkreipei dėmesį, kad tam tikru paros metu „seksualioji tu“ pabunda ir ima reikalauti aistringų glamonių, o vėliau ir vėl prisnūsta, užleisdama savo vietą kitai, pasyviajai tavo pusei? Seksologai jau seniai pastebėjo, kad seksualiniai poreikiai priklauso nuo paros laiko, o svarbiausia, TAVO ir JO laikrodukai ne visuomet caksi vienodu ritmu!

06:00 — 08:00

Tu: net jei tu jau pabudai ir išgėrei rytinį puodelį kavos, seksui tavo organizmas dar nepasirengęs. Miego hormono melatonino lygis kraujyje palaipsniui mažėja, o kūno temperatūra dar nespėjo pakilti (naktį ji būna šiek tiek nukritusi). Nors, švelnios partnerio glamonės šiuo metu tikrai nepakenktų...

Jis: vyriškas testosteronas tiesiog veržiasi pro kraštus, todėl seksas šią akimirką jam būtų tikra palaima. Tiesa, ilgų glamonių nesitikėk, nes jėgų kol kas yra tik „greitukui“.

08:00 — 10:00

Tu: na, štai, jau visiškai išsibudinai ir neprieštarautum audringai pašėlti lovoje. Šiuo metu tavo laimės hormonų endorfinų kiekis kraujyje pasiekia maksimalų lygį, tad ir susijaudinti gali akimirksiu, tegul jis tik prisiliečia!

Jis: testosterono lygis kraujyje normalizavosi, rytinės hormonų audros praėjo, tad šiuo metu išjudinti mylymąjį būtų ganėtinai sudėtinga.

10:00 — 12:00

Tu: šiomis valandomis suaktyvėja visi tavo skonio receptoriai, taigi šiuo metu gali patirti didžiausią oralinio sekso teikiamą malonumą. Beje, šiam meilės žaidimų būdui vyras visada pasirengęs!

Jis: dabar jo smegenų veikla itin suaktyvėjusi, taigi vietoj to, kad užsiimtų seksu, jis apie tai mąstys, bet pats vargu ar parodys iniciatyvą.

12:00 — 14:00

Tu: tavo aktyvumas pasiekia aukščiausią lygį, tačiau su seksualumu tai nesusiję. Šiuo metu tau sudėtinga atsipalaiduoti ir sutelkti dėmesį į seksą.

Jis: nusiteikęs žaismingai. Šiuo metu jo „laimės hormonai“ būna pasiekę aukščiausią lygį, todėl jam norisi kažko neįprasto, net ekstremalaus!

14:00 — 16:00

Tu: organizmas pilnai pasirengęs sueičiai. Tačiau ilagalaikėms glamonėms nesi nusiteikusi. Greitas, net kiek grubokas seksas – štai ko tau dabar reikia (pameni, vyrams taip būna 06:00 - 08:00 valandomis). Šiomis valandomis paaštrėja tavo uoslės pojūčiai, todėl malonus vyro kvapas gali gerokai įkaitinti fantaziją.

Jis: apie ketvirtą valandą dienos vyro organizmas pagamina didžiausią spermos kiekį, todėl, tai būtų pats tinkamiausias laikas vaikelio pradėjimui.

16:00 — 18:00

Tu: šiuo metu tavo aktyvumas slopsta, tad greičiausiai glamonių nepageidausi.

Jis: pasirengęs kovai, tačiau ilgoms glamonėms – ne. Šiuo metu seksas jam – tik priemonė atsikratyti nuovargio ir neigiamos energijos. Todėl daugiausia, ko gali iš jo tikėtis – tai „greituko“.

18:00 — 20:00

Tu: būtina papildyti energijos trūkumą, todėl vakarienės atsisakyti nereikėtų. Būtinai pamaitink ir mylimąjį, kitaip rizikuojate pritrukti jėgų meilės žaidimams. Šuo metu labai paaštrėjusi tavo klausa, tad esi pasirengusi išklausyti ilgiausius prisipažinimus meilėje ir komplimentus tavo adresu.

Jis: meilės žaidimams jis nepasirengęs, nes visos mintys sukasi apie alkio jausmo numalšinimą ir poilsį po sočios vakarienės. Visos jo organizmo jėgos skiriamos maisto virškinimui. Vis tik, vakarieniauti galima ir lovoje!

20:00 — 22:00

Tu: pats laikas lėtam mylėjimuisi. Tu esi kupina jėgų (jei neatsisakei vakarienės) ir pasirengusi iniciatyvą perimti į savo rankas. Gal vertėtų šiek tiek paeksperimentuoti?

Jis: veržiasi į mūšį ir pasirengęs išpildyti bet kokį tavo norą. Šiuo metu jūsų seksualinio aktyvumo laikas idealiai sutampa.

22:00 — 00:00

Tu: artėjant vidurnakčiui tavo kraujyje ryškiai padidėja melatonino lygis. Organizmas pamažu minga, net jei ir esi pripratusi vėlai gultis. Todėl dabar tavo seksualinis jautrumas sumažėjęs ir partneriui nebus lengva tave „užvesti“. Tačiau tuo pačiu metu atgyja romantiški jausmai, kai norisi tiesiog laikytis už rankų, apsikabinti, pasibučiuoti ir nieko daugiau.

Jis: maksimaliai atsipalaidavęs, tačiau dar nemiega, todėl būtent dabar nusiteikęs ilgom, neskubiom glamonėm. Tam, kad gerai užmigtų, jam reikia atsikratyti neigiamos energijos likučių. O seksualiniai žaidimai tam tinka geriausiai.

00:00 — 06:00

Tu: organizmui reikia poilsio, bet juk mylėtis galima ir pusiau miegant. Beje, gana didelė dalis moterų, anksčiau nepatyrusių orgazmo, būdamos būtent pusiau miego būsenoje, patyrė seksualinio pasitenkinimo viršūnę!

Jis: kietai miega ir pažadinti jį būna ganėtinai sunku.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis