Nekaltos moteriškos gudrybės: 5 būdai paveikti vyrą (ar tu darai tą patį?)

Vyrai protingi, o moterys... Na, ką čia slėpti? Moterys ne tik protingos, bet dar ir velniškai gudrios! Pasitelkdamos moteriškus manipuliacijos triukus mes galime perkąsti net ir patį kiečiausią riešutėlį! Neabejojame, kad ir tu savo arsenale turi keletą gudrybių, kurias ištrauki, norėdama palenkti jį į savo pusę.

Gundyk, nesustok!

Tu paslaptingai šypsaisi, žavingai sukdama plaukų sruogelę ant piršto galiuko, vėliau lyg netyčia prisilieti prie jo kūno ir pažvelgi šiek tiek susidrovėjusiu žvilgsniu. Matai, kaip jis seka kiekvieną tavo judesį ir puikiai supranti: taip, žuvelė tuoj užkibs! Ir kas gi tame blogo? Juk tu nieko neprašai ir nereikalauji, tiesiog švelniai jį užhipnotizuoji. Na, o kas kaltas, kad vyrai taip lengvai pasiduoda įtakai?

Tylos, dabar aš pykstu!

Vyrai negali pakęsti plepučių, bet geriau nepertraukiamas šnekėjimas apie nieką, nei ta nejauki tyla ir standartinis atsakymas „Nieko“ į klausimą „Kas atsitiko?“. O, taip, tylėti mes mokame ir puikiai žinome, kaip tai veiksminga. Tik nepersistenk, nes šis žaidimas jam gali greitai atsibosti.

Gerai, daryk ką nori

Tikra bomba! Gal net paslėptas šantažas? „Gerai... daryk ką nori“ gali turėti ne vieną reikšmę, pavyzdžiui, tu man neberūpi arba aš darysiu tą patį, ką ir tu. Bet esmė visuomet ta pati: „Tavo elgesys absoliučiai nepateisinimas ir daugiau net nebandyk šitaip pasielgti“. Vyrai tą puikiai supranta ir dažniausiai metodas suveikia.

Atsargiai, pasipylė ašaros

Ar atsimeni pasaką apie Sniego Karalienę? Suledėjusią Kajaus širdį ištirpdė karštos Gerdos ašaros. O ką jau kalbėti apie įsimylėjusį vyrą... Sudrėkusios akys sukelia tokią užuojautą, kad jis pasirengęs tuoj pat pildyti visas tavo užgaidas. Tik nereikia per daug dramatizuoti! Susigraudinusią ir įskaudintą moterį norisi apkabinti, bet nuo isteriškai verkiančios jis gali ir pabėgti.

Ruoškis puolimui!

Išmintinga mergina šio radikalaus metodo griebsis tik kritiniais atvejais. Juk isterikių nemėgsta niekas! Be to, pakeltas balsas tik dar labiau išprovokuoja konfliktą, todėl negali būti tikra ar taviškis taip pat nepašiauš savo plaukų. Kita vertus, situacijai pakrypus netikėta linkme, visuomet gali pereiti prie kitos strategijos, pavyzdžiui, ašarų...

Tokios tos paprastos, bet patikrintos ir veiksmingos gudrybės, padedančios mums, moterims, laviruoti santykiuose. Ir pasistenk į visa tai pažvelgti su šypsena, juk, neabejojame, kartais pagudrauji ir pati!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis