Moteriško seksualumo paslaptys: gundyk jį, bet nepersistenk

Ar pastebėjai, kad kai kurios niekuo neišsiskiriančios moterys tiesiog prikausto vyrų žvilgsnius, o kitos, iš pirmo žvilgsnio tikros gražuolės, pralinguoja savo klubais, bet... Vyrų radai neužfiksuoja jokių virpesių.

„Pamirškite tas pačių išsigalvotas nesąmones, kad vyrus traukia tik iki bambos siekiančios iškirptės ir diržą primenantys sijonai. Akivaizdžiai save peršanti mergina niekuomet nebus seksuali“ - atvirai rėžė COSMO užkalbintas Giedrius. Ką gi, bandome laviruoti ir ieškome aukso viduriuko!

Kaip tu dažaisi? Kas rytą sąžiningai užmaskuoji visus spuogelius, pasidažai akis, kad jos būtų tiesiog kerinčios ir išryškini lūpas, nepagailėdama nuostabiai žvilgančio lūpų blizgio? Čia kalba labai trumpa: vyrams nepatinka dirbtinis grožis, o į tas putlias ir blizgančias lūpas norisi tik pažiūrėti, bet tikrai ne pabučiuoti. Ryškų vakarinį makiažą palik vakarui, o dieną šiek tiek paryškink akis blakstienų tušu ir parausvink skruostus.

Kaip tu į jį žiūri? Nieko blogo, jei iš pradžių į jį pažvelgsi gana atvirai, parodydama akivaizdų susidomėjimą (patikėk, vyrams taip pat patinka pabūti dėmesio centre), o tuomet lėtai, tarsi susidrovėjusi nuleisk akis. Vos pastebima šypsenėlė taip pat nepamaišys!

Kaip tu rengiesi? Gili iškirptė ir užpakaliuką vos dengiantis sijonėlis gal ir pritrauks žvilgsnius, bet kuomet toks vaizdelis skirtas visiems aplinkiniams – susidomėjimas labai greitai dingsta. Kur kas efektyviau – tarsi netyčia prasegta papildoma marškinėlių sagutė! Kitas variantas – palaidinė su ne pernelyg gilia iškirpte ir plona grandinėlė su pakabuku, nusileidžiančiu tiesiai į iškirpimą.

Kokia tavo eisena? Jei nori žinoti, kokia eisena tikrai traukia vyrų žvilgsnius, prisimink filmo „Džiaze tik merginos“ epizodą, kur Marilyn Monroe skubėjo į traukinį. Lengva eisena ir švelnus lingavimais klubais (lingavimas, o ne kraipymas!) – tikras džiaugsmas vyrų akims. Na ir žinome, nepamiršk išsitiesti ir šiek tiek kilstelėti smakro, kad atrodytum pasitikinti savimi moteris, galinti užkariauti bet kurio vyro širdį.

Kaip tu kalbi? Neužtenka pasirūpinti vien savo išvaizda, juk sužavėjus vyruką su juo teks ir pabendrauti. Sakoma, kad vyrams nelabai patinka aukštas balso tembras, todėl stenkis kalbėti šiek tylesniu ir ramesniu tonu, tuomet ir balso tembras bus žemesnis. Dar vienas svarbus dalykas – neįsijausk kalbėdama, leisk vyrukui daugiau pasireikšti, juk faktas, kad jie nemyli plepučių.

Kaip tu kvepi? Kokius kvepalus pasirinkti mes tau tikrai nepatarsime, čia – kiekvienos skonio reikalas. Svarbiausia – nepadauginti. Tavo kvepalai turi jaustis tik atsistojus šalia. Patikėk, netikėtai užuostas malonus aromatas taip ir kviečia prisiglausti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis