Dar daugiau malonumo oralinio sekso metu

Retas vyras atsisakytų oralinio sekso. Taip... Jiems tai – tikras malonumas. Nori pamaloninti savo mylimąjį oralinėmis glamonėmis ir padovanoti jam nepamirštamų įspūdžių? Nebijok eksperimentuoti!

Netikėtas seksas jaudina kur kas labiau, nei lauktas ir planuotas. Pamiršk vakarinius malonumus lovoje prieš miegą ir nustebink savo mylymąjį. Tiesiog prieik prie jo, kai jis žiūrės televizorių ar sėdės prie kompiuterio, prasek jo kelnių užtrauktuką (ar tiesiog suimk delnu penį) ir pašnibždėk, kaip nori pajusti jį savo burnoje.

Paerzink savo vaikiną ir nepulk iš karto prie darbo: atsiklaupk ant žemės, ranka tvirtai suimk jo penį ir žiūrėdama tiesiai vaikinui į akis, aplaižyk penį liežuviu. Akių kontaktas gali jaudintis ne ką mažiau, nei pats veiksmas.

Gerai apsilaižyk lūpas ir suimk jomis penio galvutę. Likusią dalį tvirtai apglėbk delnu. Judink delną aukštyn ir žemyn, o liežuviu suk ratus. Prieš tai delnus gali sudrėkinti seilėmis arba lubrikantu.

Vyrams labai patinka, kai glamonėjamos sėklidės, taigi nepamiršk ir jų. Viena ranka suimk sėklides ir švelniai jas glostyk, retkarčiais spustelėdama šiek tiek stipriau. Jei suspaudimą sugebėsi suderinti kartu su giliu įsiskverbimu – įspūdžiai bus nepakartojami.

Keisk ritmą, kad veiksmai nebūtų monotoniški. Gali šiek tiek pasukti galvą, kad penis į burną įeitų kitu kampu. Taip potyriai nuolatos keisis ir labiau jaudins.

Vyrai teigia, kad jiems labai patinka pati pirmojo įsiskverbimo akimirka. Pamėgink penio neapžioti, o įstumti pro gerai aplaižytas, beveik sučiauptas lūpas. Darydama oralinį seksą, retkarčiais padaryk pertraukėlę ir leisk jo peniui prisiliesti prie kitų savo kūno vietų: krūtinės, pilvo ar makšties.

Svarbiausia – atsipalaiduok ir pasistenk pajusti malonumą vien nuo to, kad taviškis jausis kaip tikrame rojuje.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis