Simpatiška, miela, bet vis dar vieniša. Kodėl?

Šaltus žiemos vakarus leidi viena ir vis svarstai, kur gi žiūri tie vyrai, jei nepastebi tokios dovanelės kaip tu? Gali būti, kad kaltas visai ne prastas vyrų regėjimas, o paprasčiausios tavo klaidelės, kurias nesunku ištaisyti. Nebūk kategoriška ir pagalvok, galbūt iš žemiau pateiktų variantų kuris nors ir tau užkerta kelią į asmeninę laimę?

Laikai, kai vyrai pirmieji žengdavo žingsnį – jau praeityje. Žinoma, nereikia pulti ant kaklo pirmam pasitaikiusiam, bet jei jau kurį laiką esi vieniša, nesidrovėk pirmoji parodyti simpatijos ir galbūt sulauksi malonaus atsako. Kartais pakanka vien malonios šypsenos ar žvilgsio, kad pirmasis kontaktas užsimegztų ir vyras perimtų iniciatyvą į savo rankas.

Dauguma vyrų mėgsta medžioklę ir mėgaujasi pačiu merginos siekimo procesu, taigi viliojimo ir atsitraukimo manevras gali tapti labai įdomiu žaidimu jums abiems. Vis dėlto, reikia jausti ribas ir netampyti liūto už ūsų! Vyrai ne šuniukai, lakstantys iš paskos, todėl nesitikėk, kad sekios amžinai. Ir patikėk, kai ribas jau peržengsi, ir jis nuo tavęs nusisuks – tavo pačios pastangos vėl jį prisivilioti gali atrodyti juokingos ir būti visiškai bergždžios.

Susipažįsti su vaikinu, pradeda kalbėtis įvairiausiomis temomis ir žinoma, atvirauti apie savo praeitį. Dalintis gyvenimiškomis istorijomis yra ir smagu, ir įdomu, bet tik ne tuomet, kai tavo pasakojimuose nuolatos pasirodo buvusieji. Nei vienam naujam vaikinui tai girdėti nebus malonu.

Kitas panašus dalykas, galintis atstumti potencialų kavalierių – nuobodžios temos, įdomios tau vienai. Savo buitiniais rūpesčiais pasistenk dalintis su draugėmis, o su nauju vaikinu geriau aptarinėk neutralesnes ir optimistiškesnes temas. Visai kas kita, kai su vaikinu jau esate sukūrę rimtus, abipusiu pasitikėjimu paremtus santykius. Tuomet visos temos yra tinkamos.

Jei pirmuoju punktu sakėme, kad turėtum nebijoti parodyti dėmesio, tai dabar norėtume pabrėžti, kad dėmesio rodymas neturi tapti įkyrumu. Moteris visuomet turi išlikti bent šiek tiek paslaptinga ir nepasiekiama (šiek tiek!), todėl tavo reguliarios SMS žinutės ir nesibaigiantys skambučiai gali atstumti net ir patį kantriausią vaikiną.

O ar pagalvojai, ko aplamai tikiesi iš vaikino ir kokių santykių norėtum? Gaila, bet dažnai sukamės kaip voverės rate ir nieko aplink nematome, nes paprasčiausiai nežinome, ko pačios norime. Ar nesi viena iš tų, sukančių ratus be tikslo?

Pagalvok ir apie kartelę, kurią mintyse esi nustačiusi savo galimam išrinktajam. Gali svajoti apie princą, bet nepamiršk, kad realybėje jie neegzistuoja. Jei turi susikūrusi idealą ir nenukrypsti nuo savo svajonių vaizdo nei per centimetrą, tuomet nusiteik dar ne vieną vakarą praleisti apsikabinusi ne vaikiną, o pagalvę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis