Sėkmingų santykių taisyklės

Idealių santykių nebūna, todėl kad ir kaip džiaugtumeisi naujai užsimezgusia draugyste ir romantiškomis akimirkomis dviese, neturėk naivių vilčių, kad ši pasaka tęsis amžinai. Jei nuoširdžiai nori būti su savo mylimu žmogumi, teks išmokti prisitaikyti, kartais nusileisti ar nekreipti dėmesio į kai kuriuos dalykus. Štai keletas patarimų, kurie padės išvengti nesklandumų:

Nepamiršk romantikos. Draugystės pradžioje visi meiliai burkuoja ir dovanoja gėles bei šokoladus, deja su laiku šios malonios staigmenėlės vis labiau pasimiršta. O juk pasakyti nuoširdų komplimentą, padovanoti gėlytę ar pagaminti vakarienę nėra taip sunku.

Nekreipk dėmesio į smulkmenas. Moterys dažnai susierzina, kai vyrai nenuleidžia tualeto dangčio, o vyrai tiesiog pasiunta, kai moterys pusę valandos parduotuvėje renkasi iš dviejų beveik identiškų produktų. Taip, tokie dalykai gali išvesti iš kantrybės, tačiau pagalvok, ar tai tikrai tai, dėl ko verta kelti triukšmą? Juk nuleisti tualeto dangtį nėra taip jau sunku, o parduotuvėje galima nueiti paskaityti žurnalą.

Turėk bendrų interesų. Kurį laiką kartu gyvenančios poros dažnai skundžiasi, kad nustojo bendrauti. Dažniausiai taip nutinka dėl to, kad jų nesieja bendri interesai. Galbūt jums ir nebūtina kartu žvejoti ar eiti į grožio salonus, bet bent jau žinias kartu pažiūrėti tikrai galite. Nebijokite diskutuoti – nepalikite savo minčių galvoje ir išsakykite jas garsiai. Tik taip sugebėsite užmegzti pokalbį.

Nepradėk rimtų pokalbių vakare. Grįžę po darbų žmonės dažniausiai būna pavargę, todėl bet koks menkiausias ginčas gali juos išvesti iš kantrybės. Jei nori rimtai pasikalbėti, pasistenk tai daryti ryte arba savaitgalį, kai į viską galima bus pažvelgti racionaliai ir be susierzinimo.

Neleisk diktuoti mamai ar visažinėms draugėms. Kartu gyvena tik suaugę žmonės, todėl ir savo santykius turi reguliuoti tik jie. Jei leisi, kad tavo mama ateitų ir darytų savo tvarką arba vadovausiesi tik savo draugių patarimais, vargu ar tavo antroji pusė ilgai tai ištvers.

Improvizuok lovoje. Gal ta pirminė aistra jau ir išblėso, tačiau tai nereiškia, kad negalite pabandyti kažko naujo. Nebandytos pozos, sekso žaisliukai, naujos vietos – pasirinkimas išties platus. Tereikia norėti.

Turėk savo laisvalaikį. Jei visą laiką leisite tik kartu, greitai pajusi monotonijos spaudimą. Kad taip nenutiktų, susigalvok savų užsiėmimų, žinoma, ne namuose. Pradėk lankyti sporto klubą ar baseiną, nueik į SPA centrą. Žodžiu, pasirūpink savimi.

Rūpinkis savo išvaizda. Ar prisimeni pirmąsias kartu praleistas savaites? Prisipažink, kiekvieną kartą ruošdavaisi susitikimui: gražiai apsirengdavai, nepamiršdavai susišukuoti ir pasikvėpinti. Tą patį turėtum daryti ir po metų ar dešimties.

Nepamiršk padėkoti. Taip, su laiku mandagumas iš tiesų kažkur išgaruoja. Tačiau nemanyk, kad atneštas į lovą sumuštinis yra įprasta kasdienybė, todėl nepamiršk įvertinti pastangų bent jau žodeliu „ačiū“.

Žinoma, tai dar ne visos taisyklės. Sėkmingiems santykiams reikia gerokai daugiau. Tačiau pasistenk atsižvelgti bent jau į šiuos patarimus ir tai bus pirmas žingsnis sėkmės link.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis