O kiek vyrų tu turėjai iki manęs? (+ apklausa)

Kai santykiai perkopia kelių savaičių ribą, natūralu, kad smalsumas prasiveržia ir klausimas „O kiek tu turėjai vyrų iki manęs?“ netikėtai išsprūsta iš jo lūpų. Gali būti, kad tai tiesiog paprasčiausias noras geriau tave pažinti. Tačiau pripažinkim, labiau tikėtina, jog vaikinas turi kažkokių išankstinių nusistatymų, kurių tu žinoma nežinai, todėl atskleisdama tikrąjį skaičių gali ir nepataikyti. Taigi geriausias sprendimas – išvengti atsakymo. Bus ramiau ir tau, ir jam.

Savaime suprantama, jei tiesiog praignoruosi klausimą ir apsimesi neišgirdusi, jam kils įtarimas, jog kažką slepi, todėl siūlome tau kelis mandagius atsakymo variantus:

Pasitikinčiu savimi balsu pareikšk „Aš ne buhalterė, kad skaičiuočiau!”. Tikėkis, jog jis pamanys, kad skaičius toks nedidelis, jog nėra ten ką skaičiuoti.

Droviai pažvelk į jį ir paklausk „O kaip tu manai, kiek vyrų įvertino mano grožį?“ Vargu ar vaikinas išdrįs garsiai ištarti skaičių. O jei taip ir nutiks, visada turėsi galimybę švelniai pasiaiškinti „Taip, grožį mano įvertino daug kas… tačiau tik žvilgsniais“.

Pafantazuok ir leisk jam suprasti, kad tai – ne jo reikalas: „Praėjusiais metais nusprendžiau pakeliauti ir nuvykau į kalnus, išsirinkau patį aukščiausią, šokau ant snieglentės ir pradėjau leistis žemyn milžinišku greičiu… Vienas tramplinas… antras tramplinas… trečiojo sėkmingai įveikti nesugebėjau. Po to karto tiesiog praradau atmintį“.

Atsakymą paversk juokais (nors tai gali būti ir tiesa – jis vis tiek to nesupras): „101. Plius minus vienas“. Jei tavo vaikinas ir toliau kamantinės, tiesiog paklausk „O kuo blogas šitas skaičius?“. Bijodamas apsijuokti, kad patikėjo, jis tikriausiai tiesiog pamirš šį pokalbį.

Jei mėgsti atvirumą ir nenori apgaudinėti, gali paprasčiausiai pasakyti: „Jei pasakysiu kad daug – tai bus netiesa. Jei pasakysiu kad mažai – tu nepatikėsi“. Kad galutinai jį įveiktum, pažiūrėk į jį rimtu žvilgsniu ir paklausk „Labai įdomu, ką tas skaičius tau pakeis?“. Vaikinas tikrai nenorės veltis į diskusijas, nes bet koks jo atsakymas bus nuginkluotas moteriškais priekaištais ir suvaidintais įsižeidimais.

Gali pabandyti ir pameilikauti: „Oj… dabar supratau, kad tų, kurie buvo prieš tave, net vyrais pavadinti negalima!”. Vieni vyrai tai supras kaip juokelį, o štai kiti bus tokie patenkinti savimi, kad net pamirš klausimo esmę.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis