Išvenk klaidų, griaunančių naujus santykius

Nauji santykiai – naujos viltys, kurios, deja, ne visuomet pasiteisina. Ir nebūtinai dėl to, kad vyrukas pasirodė niekam tikęs. Kartais kaltos būname mes pačios. Štai keletas mūsų patarimų, ko reikėtų vengti santykių pradžioje. O gal ir pati iš savo ar draugių patirties žinai, kas griauna santykius? Pasidalink su mumis komentaruose.

Nedemonstruok savo pranašumo. Nė vienas vyras šalia savo moters nenori jaustis menkesnis, todėl jei jauti, kad turi tam tikrų pranašumų, nepulk jų akivaizdžiai demonstruoti. Vietoje to, kad baksnotum pirštu į savo privalumus, geriau pagirk jo gabumus ir padėk pasijausti pačiu geriausiu. Tik neperlenk lazdos, kad taviškis neužriestų nosies ir netaptų savimyla.

Praeitį pasilik sau. Dalintis savo gyvenimiškomis istorijomis ir atvirauti apie pikantiškiausias smulkmenas iš ankstesnių santykių – ne tas pats. Prafiltruok visą informaciją, sklindančią iš tavo lūpų ir pasistenk, kad intymios ir labai asmeniškos detalės netyčia neprasprūstų. Svarbiausia – jokiu būdu nelygink dabartinio su buvusiais ir venk kalbų apie tai, ką kažkada kažkoks vyrukas tau yra daręs, surengęs, dovanojęs ir t.t.

Nespausk jo prie sienos. Galbūt mums, moterims, ir norisi išgirsti švelnių žodelių ar net sulaukti prisipažinimo meilėje, bet vyrams apie tai kalbėti ne visuomet lengva. Kai šiems žodžiams ateis metas, jis ir be tavo spaudimo išdrįs tai pasakyti, o kol nesako, tol neturėtum versti jo to daryti. Galiausiai, santykiuose juk svarbiausi veiksmai, o ne žodžiai. Na, o jeigu draugystė tęsiasi ganėtinai ilgai, o nei veiksmais, nei žodžiais savo meilės jis taip ir neparodo – pagalvok, ar tai tikrai tas žmogus, kurio tau reikia.

Nustok planuoti už jus abu. Savo dienotvarkę gali dėliotis kaip tik nori, bet jei ketini suplanuoti ne tik savo, bet ir išrinktojo gyvenimą – tai gali būti didelė klaida. Juk tu nenori, kad tavo vyriškis jaustųsi paspaustas po padu ir gyvenantis pagal tavo nustatytas taisykles. O ir kam tau reikalingas vyras, kuris neturi savo nuomonės ir negali pats priimti sprendimų?

Stebėk, bet nekontroliuok. Suprantama, kai tau žmogus svarbus, norisi jį laikyti kuo arčiau savęs, bet nepamiršk, kad kiekvienam žmogui (vyrams – ypatingai) reikia bent šiek tiek asmeninės erdvės. Jei nuolatos jį persekiosi, noras būti su tavimi gali labai greitai dingti, o štai kai nustosi versti jį kas 5 minutes duoti ataskaitas, jis ir pats pasipasakos ką planuoja veikti ir kur randasi.

Aš, tu ir mes. Nepaisant to, kad jūs tinkate vienas kitam kaip dvi to paties obuolio puselės, jūsų abiejų asmenybės niekur nedingsta. Jei nuolatos sakysi „mes“, vyrukas gali išsigąsti per daug greitos santykių eigos.

Nepamiršk savo gyvenimo. Galbūt atsiradus draugui, tavo gyvenime liko mažiau vietos asmeniniams pomėgiams, bet tai nereiškia, kad jie visai dingo. Tau tikrai nereikia viso laiko praleisti su mylimuoju, nes jam ims atrodyti, kad neturi jokio asmeninio gyvenimo, o ir tu pati tokiu atveju labai daug prarasi. Būk įdomi, nenuspėjama moteris. Leisk jam suprasti, kad ir be jo tavo gyvenimas nesustoja.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis