Svetimų vyrų medžiotojos! Pavojingiausios konkurentės pagal zodiako ženklą

Jei aplink taviškį vikriai sukasi nauja laputė putlia uodegytė – nepulk panikuoti. Kovoti su atkaklia suvedžiotoja galėsi tik tuomet, kai išsiaiškinsi, kokiais metodais ji veikia. O atskleisti jos ginklus tau padės paprasčiausias Zodiako ženklas. Kas ji: diplomatiškoji Svarstyklių atstovė ar jautrioji Žuvis?

Ugnies ženklo atstovės: jos nepriklausomos ir įsitikinusios, kad tai – jų stiprybė!

Avino ženklo varžovė – savimi pasitikinti ir net grubi. Ji aktyvi, nemėgstanti gaišti laiko, todėl vyrą griebia be jokių ceremonijų (jei vyras nepasiduoda – susiranda kitą). Tikra medžiotoja! Kaip su ja kovoti? Jei pavyks išvesti ją iš kantrybės ir sukelti jos pyktį, agresijos proveržio metu pasirodys tikrasis jos veidas, kuris atbaidys net ir labiausiai susižavėjusį vyruką. Tik išvesti iš kantrybės tokią moterį ne taip ir paprasta.

Liūto ženklo varžovė. Jei ši moteris nusitaikė į svetimą vyrą – tai ženklas, kad jos asmeniniame gyvenime iškilo sunkumų. Įprastai ji nesikabina ant kaklo, bet jeigu jau griebėsi svetimo vyro, vadinasi jaučiasi nepakankamai pastebėta savame rate. Jei taviškis užkibo ant jos kabliuko, tai ženklas, kad tavyje jam trūksta moteriško ryškumo. Įveikti ją gali labai paprastai: bent kuriam laikui pakeisk įvaizdį, kad vėl atkreiptum saviškio dėmesį.

Šaulio ženklo varžovė – bene protingiausia iš ugnies ženklo atstovių. Pagrindinis jos ginklas – gebėjimas užjausti ir suprasti vyrškius. Ji atidžiai klausosi jo graudžių istorijų ir glosto galvą, o ko gi vyrui daugiau gali reikėti, ypatingai jei jis pavargęs nuo tavo priekaištų. Ši varžovė turi vieną silpnybę: laikui bėgant ji stengiasi pririšti vyrą prie savęs, o juk nė vienam vyrui nepatinka būti kontroliuojamam. Parodyk saviškiui, kad tu kitokia: pamiršk visus „Kur buvai?“ bei „Ką veikei?“ ir jis supras, kad būti šalia tavęs jam kur kas geriau.

Oro ženklo atstovės: vyruose mato idealus, kuriais dažniausiai nusivilia.

Dvynių ženklo varžovė – ne itin rimta priešininkė. Ilgai kovoti dėl vyro dėmesio ji neketina, nes horizonte yra dar bent keletas naujų kandidatų. Ši moteris neturi konkretaus tikslo ir mėgstamo vyrų tipažo, todėl ir pastovumo ar atkaklumo iš jos tikėtis nereikėtų. Parodyk jai, kad saviškio neketini atiduoti ir greičiausiai ji atsitrauks be jokios kovos.

Svarstyklių ženklo varžovė pavojų kelia savo diplomatiškumu ir intuicija. Ji intrigantė: mezga painius voratinklius, į kuriuos vyrai patys įkliūna, o ji lieka nekalta, juk jis pats to norėjo! Nori jos atsikratyti? Tiesiai šviesiai paklausk, ko lenda prie tavo vyro. Ši moteris nėra kovotoja ir vengia būti pagrindine įvykių kaltininke, todėl greičiausiai apsisuks ir keliaus pas kitą.

Vandenių ženklo varžovė – bene rečiausias meilužės tipas. Įprastai ji labiau tikisi nuoširdžios draugystės, nei siekia bet kokia kaina pasisavinti svetimą vyrą. Ji lengvai randa kalbą su vyriškos giminės atstovais, todėl kartais visai neplanuotai atsiduria meilės trikampyje, net neturėdama piktų kėslų. Su tokia priešininke kovoti pykčiu nebūtina. Greičiausiai pakaks nuoširdžiai pasikalbėti ir paprašyti atsitraukti.

Vandens ženklo atstovės: pavojingiausios priešininkės, kovojančios romantiškumu, emocijomis ir seksualumu.

Vėžio ženklo varžovė dažniausiai slepiasi po angelo kauke: vargšė, kukli ir beginklė mergaitė. Šalia tokios damutės net ir visiškas lepšis jausis labai vyriškas, o juk kiekvienas vyras trokšta būtent tokiu ir būti. Su tokia varžove geriausia kovoti provokacijomis, nes kaudamasi dėl vyro ji būna šaltakraujė ir nusimeta visas savo kaukes. Pamatęs tikrąjį jos veidą, vyras pabėgs pats.

Skorpiono ženklo atstovė – bene stipriausia varžovė. Ji protinga ir seksuali, o vyrą aplink savo pirštą apsuka akimirksniu. Skorpionės – įgimtos psichologės ir manipuliatorės, todėl iš karto įžvelgia silpnąsias puses ir geba tuo pasinaudoti. Jos trūkumas – noras prabangiai gyventi. Parodyk saviškiui, kad pinigai – jos pagrindinis siekis ir priešininkė patirs fiasko.

Žuvų ženklo varžovė – proto, intuicijos ir jausmingumo derinys. Tikra undinė, žavinti moteriškumu. Jos trūkumas – greiti įsimylėjimai ir nepastovumas. Jei taviškis susižavėjo žuvyte, kirsk per vyrišką savimeilę ir parodyk, kad jos vandenyne jis tėra vienas iš daugybės kitų.

Žemės ženklo atstovės: nelinkusios į svetimus vyrus ir žinančios ko nori.

Jaučio ženklo varžovės pagrindinis ginklas – moteriškumas ir nuolatos puoselėjama išvaizda. Ji labai patenkinta savimi, iš vyro tikisi nuolatinių pagirų ir stabilumo, todėl tiesiog trumpas romanėlis jos nedomins. Parodyk saviškiui, kad tu gali atrodyti tikrai ne prasčiau ir priversk ją suprasti, kad tu esi jo moteris, o ji gali būti tik meilužė ir niekas daugiau. Ji kaip mat pasuks savo keliu, nes būti antra jai neleis savigarba.

Mergelės ženklo varžovė retai kada atsiduria meilės trikampyje. Ji tiesiog pernelyg sąžininga ir besirūpinanti savo įvaizdžiu, kad leistų sau tokius nešvarius žaidimus. Ir vis dėlto, jeigu ji atsistojo tarp tavęs ir vyro – reiškia tai ne šiaip žaidimas, o rimti jausmai. Vargu, ar ji pasitrauks savo noru, todėl visas savo jėgas nukreipk į vyrą, kad jis pats susiprastų, jog tu – geresnė.

Ožiaragių ženklo varžovė taip pat nedažnas variantas meilužių sąraše. Tokioms moterims labai svarbios vertybės, todėl į svetimą vyrą nusitaiko tik kritiniu atveju, kai jausmai aptemdo protą. Būtent į jos sąžinę ir turėtum apeliuoti, bandydama atsikovoti savo meilę. Supratusi, kad elgiasi neteisingai, ji greičiausiai atsitrauks.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis