Seksuali ir gundanti moteris. Kokia ji?

Viktoras Hugo kažkada labai teisingai pastebėjo: „Būti moteriškos lyties atstove ir būti moterimi – du skirting dalykai“. Iš tiesų, yra moterų, traukiančių vyrus lyg magnetas. Ir kalta šiuo atveju visai ne iškirptė iki bambos ar sijonas, labiau primenantis diržą. Vulgarios išvaizdos „gražuoles“ nustumkime į šalį ir pabandykime išsiaiškinti, kur slypi tikrojo moters seksualumo paslaptis.

Ji žino savo vertę. Jai nepriimtini smulkūs moteriško koketavimo triukai. Orumo jausmas (ne pranašumo, o būtent orumo) daro ją tikra karaliene. Galima “nusipiešti” veidą, pasidaryti naują šukuoseną, apsirengti pagal paskutinį mados klyksmą ir vistiek likti “prasčioke”.

Ji nebijo savo moteriškumo. Plokščios kaip lentos merginos, žengiančios madų sostinių podiumumais – tai ne jos idealas. Ji puikiai žino, kad dar nuo mamutų medžioklės laikų vyrų skonis mažai pasikeitė ir dailūs moteriški apvalumai visuomet traukė ir trauks stipriosios lyties atstovų žvilgsnius.

Ji panaši į katę. Vienu metu ir švelni, ir klastinga, paslaptinga ir atvira, nuo jos dvelkia galingas energetinis užtaisas. Ji nuolatos laviruoja tarp emocijų, suteikdama aštrių, nenuspėjamų pojūčių.

Ji nepainioja seksualumo su vulgarumu. “Ninon moka vaikščioti peilio ašmenimis, nesusižeisdama kojų”, - taip kalbėjo amžininkai apie žymiąją XVII amžiaus kurtizanę Ninon de Lenklo. Tarp seksualumo ir vulgarumo tėra plonytė riba ir tikra moteris jos niekada neperžengs.

Ji moka taip apsirengti, kad kiltų noras ją nurengti. Seksualiai apsirengusi moteris ne ta, kurios džinsai nuleisti tiek, kad matytųsi išlindusios apatinės kelnaitės, o pro dekolte šviestųsi liemenėlės kraštai. Seksualios moters apranga žadina fantaziją, priverčia vyrą vaizduotėje matyti “savo svajonių moterį”. Ji žino savo stipriąsias puses, kurias būtinai pabrėš ir puikiai maskuoja silpnasias.

Ji puikiai išmano vyrų psichologiją ir flirtavimo meną, todėl pasistengia, kad vyras iki paskutinės sekundės laikytų save ne pasmerkta auka, o atkakliu beginklio masalo medžiotoju. Kitaip tariant, ji leidžia vyrui žaisti žaidimą, kurio rezultatą pati puikiai žino iš anksto.

Ji išlieka nepasiekiama. Tiksliau, moka vienu metu būti ir artima ir nepasiekiama. Seksuali moteris – ne iš tų, kurios alpsta nuo įgnybimo į užpakaliuką ar nuo bučinuko į skruostą. Ji lengvai leidžiasi į kontaktą, tačiau iki paskutinės akimirkos vyras negali būti tikras, kad jam pavyks šią moterį visiškai užvaldyti. Kaip sako anglai: “Jei ledi sako “ne”, vadinasi “galbūt”. Jeigu ledi sako “galbūt”, tai reiškia “taip”. Jeigu ledi sako “taip”, tai ji ne ledi”.

Ji nebijo pasakyti savo norų. Kai reikia, ji moka būti žavingai drovi, bet tikrai nebijo išsakyti vyrui savo troškimų. Meilės žaidimuose ji nevengia “stiprių” žodelių, visiškai teisingai galvodama, kad daiktus reikia įvardinti savais vardais.

Ji puikiai žino, kad praeitis ir patirtis negadina jos reputacijos, kol ji eina į priekį aukštai iškėlus galvą ir nieko nesigėdija. Be to, būtent gerbėjų apsuptis yra geriausia jos patrauklumo reklama.

Su vyrais ji bendrauja lengvai. Net turėdama kelis diplomus, pokalbio metu ji nedemonstruoja savo super intelektualių gebėjimų. Ji aiškiai parodo, kad nėra kvailelė, tačiau moka laviruoti taip, kad vyrai šalia jos niekuomet nesijaučia prastesni.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis