Stipri moteris ieško vyro! Misija – neįmanoma?

„Galiu pati!“ - apsiginklavusios tokiu šūkiu šiuolaikinės moterys tvirtai juda į priekį vis labiau išstumdamos vyrus iš stipriosios lyties pozicijų ar bent jau stodamos greta jų. Ir baldus persistumdysime pačios, ir pinigus uždirbsime, o jei reikės, dar ir tvirtą petį silpnesniems atsuksim.

O kur dingo tos gležnas gėleles primenančios moterys, kurioms nuolatinio vyrų dėmesio ir rūpesčio reikia kaip vandens? Pavirto į tvirtai šaknis įleidusias piktžoles, nebijančias nei sausros, nei žvarbių vėjų? O kas belieka, kai tvirto vyruko šalia nėra ir... Niekaip nepavyksta atrasti!

Tik ar nevertėtų susimąstyti: ta moterų stiprybė – vyrų nebuvimo pasekmė, o gal priešingai – priežastis? Ar visą naštą didvyriškai nešti ant savo pečių reikia dėl to, kad visi geri vyrai jau išgraibstyti, o laisvųjų tarpe tvarkingai rikiuojasi tik niekam tikę tinginiai? O gal taip įpratome būti stipriomis moterimis, kad net ir tvirti, ryžtingi, plačiapečiai vyrukai mums pačioms atrodo tik kaip savimi pasirūpinti negalintys berniukai?

Svajojame apie tvirtus, savimi pasitikinčius ir rūpestingus vyrus, šalia kurių bent retkarčiais galėtume pasijausti silpnos, o kaip dažniausiai būna? Vos tik tas svajonių vyrukas atsiranda – atstatome ragus į priekį, tarsi gindamos savo teritoriją: „Na jau ne, brangusis, man tai tu nevadovausi!“. Dvikova neišvengiama: du žmonės paradui vadovauti negali. Arba tu, arba jis!

Žinoma, nėra nieko kvailesnio, nei vyras, kuris pasiruošęs iš skūros išsinerti betvirtindamas, kad jo žodis paskutinis, nes jis juk vyras! Seniai praėjo tie laikai, kai stipriosios lyties atstovai savaime užimdavo aukštesnę padėtį santykiuose. Dabar tą padėtį reikia užsitarnauti, ir jau tikrai ne tik žodžiais... Iš kitos pusės, ar daug pagarbos iš tavo pusės susilauks vyrukas, kuris net savo nuomonės nesugeba apginti, nekalbant jau apie tai, kad gintų tave pačią... Už tokio tikrai nesijausi kaip už sienos...

Tačiau nejaugi egzistuoja tik kraštutinumai: į despotizmą linkę stipruoliai arba skudurėliai kojoms pasivalyti? Netikim! Geri vyrai dar tikrai neišnyko, tik ir jie patys ieško gerų moterų! Nebūk naivi ir nemanyk, kad tik tu turi susikūrusi tam tikrą vyriškumo paveikslą. Jei tu svajoji apie tvirtą vyrišką petį, greičiausiai to peties savininkas taip pat turės svajonių... Pavyzdžiui, šalia savęs matyti ne reikliąją generolę, o švelnią moterį, kuria galėtų pasirūpinti. O nejaugi ta moterimi negalėtum būti tu?

Galbūt viskas, ko reikia, tai bent trumpam pamiršti kovingąją šūkį „Aš galiu!“ ir suteikti vyrams pasitikėjimo avansu, duodant galimybę kažką padaryti ir įrodyti, kad pasaulis laikosi ne tik ant tavo pečių. Leisk jam pabūti galva, bet niekuomet nepamiršk, kad tu esi kaklas, kuris tą galvą sukinėja.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis