Kaip suprasti, kad dėl tavęs jis nepaliks žmonos?

„Savaitgalius jis leidžia su manimi... Yra švelnus ir dėmesingas, vadinasi, mane myli... O jo žmonelei lovoje iki manęs dar toli. Žinoma, kad jis pasirinks mane!“ Tai tik dalelė minčių, kasdien kirbančių vedusio vyro meilužės galvoje. Tačiau viena įkiri mintis neapleidžia net ir labiausiai pasitikinčių savimi: „O jeigu jis nepaliks savo šeimos net ir tuo atveju, jei būsiu jam pati pačiausia?“.

Būti meiluže. Tikriausiai reta kuri tai planuoja sąmoningai, tačiau nei daugybę kartų girdėta frazė „Ant svetimos nelaimės savo laimės nesukursi“, nei draugių įtikinėjimas, kad esi graži ir tikrai verta daugiau, nesuteikia jėgų atsispirti savo aistros objektui. Belieka su tuo susitaikyti ir laukti, nepuoselėjant didelių vilčių, tačiau giliai širdyje tikintis. Tačiau vertėtų įsiklausyti ne tik į savo širdį, bet ir į proto balsą bei kitų patirtį. Kai kurie ženklai, rodantys, kad tu jam tik žaisliukas - pakankamai akivaizdūs, tik ne visuomet pati nori juos matyti.

Tavo mylimasis dėmesingas tau prieš pasimatymą, bet ne po jo. Ko gero esi jam seksualinė atgaiva. Jį tikrai nuoširdžiai traukia prie tavęs, tačiau tik tada, kai jis negauna pasitenkinimo savo šeimyniniame guolyje. Kad tuo įsitikintum, palygink skambučių ar sms žinučių kiekį iš savo gerbėjo prieš pasimatymą ir kitą dieną po jo. Įprastai žodeliai „Mažute, pasiilgau, kada susitiksim?“ kitą dieną keičiasi konkrečiais „Viskas gerai, dirbu“. Tokios staigios permainos leidžia įtarti, kad ilgalaikiai santykiai su tavimi jo tikrai nedomina. Taip, tu jam patinki, jis tavęs geidžia, tačiau visi šie jausmai po sekso tuoj pat atvėsta.

Pas jį viskas suplanuota. Per artimiausias atostogas tavo meilužis suplanavęs nuvažiuoti į Kiniją, per sekančias – į Suomiją, dar gi ir remontuką bute būtų visai neblogai padaryti. Žinoma, svajoti apie dangiškus migdolus ir planuoti remontą galima ir be žmonos daromos įtakos, tačiau atkreipk dėmesį, kad jeigu jis ketintų kardinaliai keisti gyvenimą ir palikti žmoną dėl tavęs, jo planų sąrašiuke atsirastų žodelis „mes“ - tu ir jis.

Jis susilaiko nuo švelnių žodžių ir meilikavimų. Po aistringų meilės žaidimų lovoje kuždi jam švelnius žodelius ir savaime suprantama, tikiesi panašaus atsako. Deja, viskas, ką jis sugeba išlementi, tai „Buvo šaunu“. Žinoma, įsimylėjusiai moteriai net ir tokia paprasta frazė gali atrodyti kaip tvirčiausias pripažinimas, kad su tavim jam gera. Geriau, nei su ja! Tačiau žvelgiant iš šalies tai greičiausiai tėra paprasčiausias mandagumas... Bet kuriuo atveju, tai gal ir geriau, nei veidmainiški burkavimai.

Jis mažai domisi tavo asmeniniu gyvenimu. Ar pastebėjai, kad vos tik kalba pasisuka apie seksą, jis, regis, yra pasiryžęs viskam: „Norėtum to? O gal pabandykime ir šitaip? Jei pageidauji, aš padarysiu tą ir aną...“ Taip, taip, jis toks dėmesingas... Jei būtum reikalinga jam tik dėl sekso, jis juk taip nesistengtų patenkinti vien tavo poreikių! Tik štai susidomėjimo tavo pasauliu iliuzija sudūžta iš sekso rojaus sugrįžus į realybę: pavyzdžiui, kuomet jis žino, kad sergi, bet nepasidomi tavo sveikata iki tol, kol neateina metas susitikti arba stebuklingai dingsta su reikalais „tomis dienomis“, kai pasivartymus lovoje reikėtų atidėtų... Tai ir yra? Tuomet būk tikra, kad tu ir tavo asmeninis gyvenimas tavo meilužiui – antraeilis dalykas. Jei jis negali su tavimi užsiimti seksu čia ir dabar, tai kam jam gaišti savo brangų laiką?

Jo domėjimasis tavimi nestabilus. Ko gero vedęs meilužis aplanko tave labai nereguliariai. Kartais jo bendravimas labai suaktyvėja, bet būna, kad jis pradingsta ir savaitėms. Priežastis aiški: viskas priklauso nuo santykių jo šeimoje. Paprastai kalbant, susipyko su žmona – prisiminė tave, susitaikė – pamiršo. Vedęs vyras pasirinks tave tik tuo atveju, jei pastoviai jausis nelaimingas su savo išrinktąja ir pats sau tai atvirai pripažins.

Kaip ilgai jūs jau kartu? Tris mėnesius, metus ar ketvirtį amžiaus? Psichologai teigia, kad yra du laikotarpiai, per kuriuos vyrai nusprendžia keisti partnerę: trys mėnesiai ir vieneri metai. Po trijų bendravimo mėnesių pas meilužę išeina tik tie, kurie jau seniai prarado šeimyninio gyvenimo džiaugsmą: namuose kasdien vyksta „lėkščių svaidymas“, žmona isterikuoja dėl kiekvienos smulkmenos, o apie seksą aplamai nėra kalbos. Jei taviškis priklauso šiai kategorijai, tuomet tavo šansai tapti ta vienintele - pakankamai dideli. O jeigu jo namuose viskas klostosi daugiau ar mažiau taikiai - jūsų romaniukas gali užsitęsti ir iki metų. Jei ir po metų artimo bendravimo, jausmams neblėstant, jis vis tik vėl išvažiuoja atostogauti su savo šeima, tau vertėtų labai rimtai susimąstyti, nes ko gero ir ateinantys metai klostysis taip pat.

Ar tu nusiteikusi aukoti savo brangius jaunystės metus dėl šio vyro? Ar tu pasirengusi šventes sutikti viena? Sukti akis į šoną, sutikusi jį parke su besišypsančia žmona ir stumiantį vaikišką vežimėlį? Ar išgyvensi šiuos skausmingus metus? Jeigu taip, tai belieka palinkėti tau sėkmės ir kantrybės.

Yra daugybė pavyzdžių, kai šeimos išyra. Tačiau dažniausiai tai įvyksta ne dėl meilužės, tačiau tuomet, kai santuoka jau iš pat pradžių yra tam pasmerkta, kai du žmonės paprasčiausiai neatitinka vienas kito ir santykiai visiškai atšąla. Šeimos kūrimas – tai sąmoningas dviejų įsimylėjusių žmonių apsisprendimas, o neištikimybė dažniausiu atveju – tik laikina intriga kriziniu santykių laikotarpiu. Pasistenk tai suprasti ir priimti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis