5 idėjos karštam vakarui dviese

Na ir kas, kad už lango vis labiau spaudžia šaltukas? Tau ir jam tai tikrai neturėtų trukdyti! Siūlome 5 idėjas, kaip praleisti karštą vakarą dviese!

Nori pabūti dviese, bet kišti nosies į lauką nedrįsti? Vakarą puikiausiai galima praleisti namuose. Paruošk gardžių vieno kąsnio užkandžių, įpilk vyno, prigesink šviesas... Ant žemės išdėliok kuo daugiau pagavėlių, ant kurių galėsite patogiai įsitaisyti. Tegul šis vakaras būna skirtas atvirumui. Pažaiskite žaidimą „tiesa“: paeiliui užduokite vienas kitam klausimus, kurie padės geriau vienas kitą pažinti, suprasti arba tiesiog atgaivins malonius prisiminimus. Pavyzdžiui, jei draugaujate jau seniai, pasiteirauk, kokia akimirka iš jūsų draugystės jam įsiminė labiausiai. Juk kartais taip malonu pasinerti į prisiminimus...

Norisi ne tik emocinio, bet ir fizinio artumo? Kas gali būti geriau šaltą žiemos vakarą nei panirimas į karštą vonią kartu su mylimuoju? Žvakės, aromatinės putos, sklindanti lengva muzika padės sukurti romantišką atmosferą, o įlašintas į vandenį šlakelis eterinio aliejaus dar labiau sužadins geismą. Svarbiausia – neskubėti ir leisti sau visiškai atsipalaiduoti.

Alternatyva karštai voniai – maudynės kubile! Žinoma, tokia pramoga kainuos tikrai daugiau nei pasilepinimas vonioje, juk reikia išsinuomoti ne tik kubilą, bet ir sodybą. Tačiau kartais reikia leisti sau pamiršti finansus ir tiesiog mėgautis galimybe patirti kažką naujo. Na, o aistringa romantiško vakaro pabaiga prie židinio tikrai paliks neišdildomus įspūdžius.

Domina aktyvesnis laisvalaikis? Prisimink vaikystę! Pasiūlyk savo draugui pasivažinėti rogutėmis, nulipdyti sniego senį, pasimėtyti sniego gniūžtėmis. Berniūkščiui, vis dar gyvenančiam tavo vyruko viduje, tai tikrai patiks. Pramogaukite vakare, kai jums netrukdys jokie aplinkiniai! O po šių linksmybių tikrai norėsis grįžti prie antrojo pasiūlymo – panirti į karštą vonią.

Na, o jei ir tai netinka, tuomet galbūt susigundysi naktinio kino seansu? Pustuštėje salėje galėsite bučiuotis į valias... Tik pasibaigus filmui namo neskubėkite, juk apsnigtas miestas žibintų šviesoje nuteiks pasakiškai ir romantiškai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis