Kokius santykius atskleidžia TAVO ir JO miegojimo pozos?

Miegodamas kiekvienas iš mūsų nevalingai pasirenka patogiausią pozą, kuri gali atskleisti tikrąją žmogaus savijautą. O ką miegojimo poza išduoda apie santykius?

Jūs abu pasisukę į tą patį šoną

Jei taviškis tvirtai prisispaudžia tau prie nugaros ir stipriai apsikabina – gali džiaugtis patvariais santykiais. Būdami kartu jūs jaučiatės stiprūs ir saugūs. Visai kas kita, jei ši poza patogi tik vienam iš jūsų. Greičiausiai jūsų santykiuose tvyro nepasitikėjimas ir bandymas išlaikyti partnerį šalia.

Jūs abu nusisukę į priešingas puses

Jei tarp kūnų nėra jokio kontakto, tai gali simbolizuoti nuovargį, įtakotą kasdienės rutinos. Dažniausiai tai pasitaiko tarp porų, dirbančių tame pačiame darbe arba turinčių daug bendrų interesų.

Jūs abu miegate ant nugaros

Tai itin neįpareigojanti poza, išduodanti abiejų partnerių atsipalaidavimą. Dažnai tokioje pozoje miega ilgai kartu esančios poros, jau nugludinusios visus santykių kampus. Tiesa, tokia poza gali išduoti ir atsainumą, nesirūpinimą vienas kitu.

Jūs abu atsisukę vienas į kitą

Jei labiausiai mėgstate šią pozą – jūs labai artimi vienas kitam. Ypatingai tuo atveju, jei apsikabinę rankomis ar susipinate kojomis. Tik reikėtų pagalvoti, ar toks prisirišimas nėra priklausomybė?

Jūs susikibę rankomis

Jei net miego metu kažkuris iš partnerių tvirtai laikosi įsikibęs į ranką – greičiausiai jį kankina nepasitikėjimas ir baimė dėl santykių ateities. Nepamiršk, kad desperatiškas noras išsaugoti artimą žmogų net ir miego metu dar labiau skatina baimes, liūdesį ir vienatvės jausmą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis