Prezervatyvai trukdo geram seksui? Mokslininkai sako „NE!

Ar ir tau kada nors yra tekę girdėti kvailokai skambančių pasiteisinimų, kodėl seksas su prezervatyvu yra niekam tikusi mintis? O taip... vyrukai šiuo klausimu būna ganėtinai išradingi.

Cosmo rengtoje apklausoje mūsų skaitytojos nusprendė, kad pirmos vietos kvailiausių pasiteisinimų sąraše labiausiai verta frazė „Aš gi spėsiu ištraukti“, o visai ne daug nuo jos atsiliko tikriausiai daugumai girdėtas pasiteisinimas „Su prezervatyvu aš nieko nejaučiu!“. Visus apklausos rezultatus gali peržiūrėti ČIA, o mes pasidomėkime, ką šiuo klausimu mano mokslininkai? Gal mūsų vyrukai visai ne melagiai ir neišsisukinėja?

Deja, rezultatai ne vyrų naudai. Indianos universiteto mokslininkai teigia, kad prezervatyvai tikrai nėra barjeras geram seksui! Jie apklausė 1645 vyrus ir moteris, kurių amžius svyravo nuo 18 iki 59 metų. 28% vyrų ir 22% moterų teigė, kad sekso metu jie saugojosi prezervatyvais ir nepastebėjo jokios neigiamos įtakos seksualiniam susijaudimui, erekcijai, orgazmui ar kitiems maloniems potyriams!

Žinoma, gali būti retų (labai) išimčių, kuomet prezervatyvai iš tiesų trukdo malonumui, tačiau realybėje pasiteisinimas „su prezervatyvu nieko nejaučiu“ paplitęs neįprastai masiškai. Mokslininkai teigia, kad priežastis gali glūdėti paauglystėje: jauni vaikinai susiduria su sklandančiais pramanais, esą prezervatyvai - gero sekso „priešas“, o tokia iš pirmo žvilgsnio paprasta ir rimto pagrindo neturinti frazė gali tapti giliu įsitikinimu.

Beje, tvirtai besilaikantiems nuomonės, kad vis dėl to prezervatyvas yra rimta kliūtis patirti malonumą, mokslininkai turi paprastą pasiūlymą: išbandykite lubrikantus arba prezervatyvus su lubrikantais vidinėje puselėje! Kai nori, išeitį visuomet galima rasti, ar ne?


_loadQuiz(8775);

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis