Nauja profesija - „sekso treneris“. Kiek kainuoja jo paslaugos?

Didžiojoje Britanijoje jau oficialiai išduodami leidimai sekso trenerio darbui. Nuo įprastų psichoterapeutų ir seksologų jie skiriasi tuo, kad vienos ar kitos problemos sprendimo būdus gali pritaikyti praktiškai.

Pasak vienos praktikuojančios sekso trenerės, skirtingai nuo psichologų, kurie subtilias pacientų problemas paprastai sprendžia kabinete, „sekso treniruotės“ dažnai praktikuojamos miegamajame. Tokioje aplinkoje klientas jaučiasi laisviau, jam pavyksta patirti didesnį malonumą, jis liaujasi gėdytis savo nuogumo, kuris dažniausiai ir būdavo didžiausia kliūtimi intymioje aplinkoje su partneriu.

„Kaip taisyklė, viskas prasideda nuo pokalbio, tačiau po to, jei klientas pageidauja, aš pasirengusi pereiti prie vaidmeninio žaidimo, erotinio masažo, glamonių ir kitų kūniškų priemonių“ – sako moteris.

Kitas sekso treneris teigė, kad imtis šios profesijos jį paskatino asmeninė patirtis, kai jam pačiam, pasinaudojus tokiomis paslaugomis, sėkmingai pavyko nugalėti kompleksus. Kiek gi kainuoja jo paslaugos? Atviras pokalbis su klientu kainuoja 80 svarų/val., lytinis kontaktas – 120 svarų/val. Pasak trenerio, intymiai su klientu jis kontaktuoja ne siekdamas suteikti jam malonumą, o norėdamas išspręsti vienokią ar kitokią psichologinę kliento problemą. Dažnai brito paslaugomis naudojasi 50-metės moterys, praeityje patyrusios prievartą ar iškentusios grubų vyrų elgesį, ko pasekoje ilgai negalėjo užsiiminėti seksu.

Pasak sekso trenerio, po intymaus pokalbio ir masažo tokios pacientės naujai atranda savo moteriškumą ir susigrąžina pasitikėjimą priešingos lyties atstovais.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis