Protingos moterys lieka be vyrų? (+apklausa)

Kodėl vienos moterys išteka ir įsigudrina tai padaryti net ne vieną kartą, o kitos taip ir lieka vienišos? Nepulk kaltinti išvaizdos, neatitinkančios stereotipinio grožio suvokimo, nes tikrasis kaltininkas gali būti... intelektas! Pasirodo, tikimybė ištekėti yra atvirkščiai proporcinga moters pasisekimui ne santykių srityje – teigia mokslininkai.

Keturių Didžiosios Britanijos universitetų – Bristolio, Edinburgo, Aberdyno ir Glazgo analitikų atliktas tyrimas patvirtina: protingoms ir sėkmingoms moterims pakartoti sėkmę asmeniniame gyvenime – tikimybė nedidelė. Mokslininkai teigia, kad pasąmonėje vyrai bijo likti moters užnugaryje: būti prasteniais, mažiau pasiekti ir t.t. Kitaip tariant, vyrai renkasi moteris, kurios nemestų jiems intelektualinio iššūkio.

Visas šis tyrimas vyko net 40 metų. Mokslininkai atrinko 900 vienuolikamečių Didžiosios Britanijos mergaičių, nustatė visų jų intelekto koeficientą (IQ) ir visą tyrimo laikotarpį stebėjo permainas jų asmeniniame gyvenime. Paaiškėjo, kad kuo didesnis buvo moters IQ, tuo sunkiau jai sekėsi susirasti vyrą, kuris norėtų ją vesti.

16 taškų padidėjęs IQ net 40 procentų sumažindavo moters „patrauklumą“ vyrų akyse. Atliekant tokį patį tyrimą su vyrais rezultatai buvo atvirkštiniai: 16 intelekto koeficiento taškų padidindavo vyro tikimybę suvilioti moterį 35 procentais.

Žemiau rasi dvi apklausas: vieną skirtą moterims, kitą – vyrams. Įdomu ar vyrų ir moterų nuomonės šiuo klausimu labai išsiskirs?

APKLAUSA MOTERIMS:


APKLAUSA VYRAMS:


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis