Kokios dovanos labiausiai norėtųsi Valentino dienai

Artėjanti Valentino diena ne vienam kelia skausmą, juk reikia sugalvoti, kaip nustebinti ir pamaloninti savo antrąją pusę. Amerikos leidinys „Money Talks News“ neseniai atliko apklausą, kurioje bandė išsiaiškinti, kokios dovanos meilės dienos proga būtų geidžiamiausios. Apklausoje sudalyvavo 1509 vyrai ir moterys, kuriems buvo pateikti 5 galimi dovanų variantai.

5 vieta. Keistoka, tačiau saldumynų gauti Valentino dienos proga pageidauja tik 11,7% apklaustųjų, beje, iš jų daugiau vyrų nei moterų (atitinkamai 13,2% ir 10,4%). Saldainių mėgėjų jaunų žmonių tarpe (18-24 metų) yra beveik dvigubai daugiau, nei garbaus amžiaus.

4 vieta. Sprendžiant iš reklamų, peršančių įvairiausias dovanas, vos ne kiekvienas savo antrajai pusei turėtų padovanoti po auksinį širdutės formos pakabuką. National Retail Federation organizacijos duomenimis, Jungtinėse Amerikos Valstijose papuošalams Valentino dienai išleidžiama maždaug 4,1 milijardo dolerių, kai tuo tarpu bendrai visoms dovanoms išleidžiama apie 17 milijardų. Tačiau gauti dovanų papuošalą trokšta viso labo 15,4% apklaustųjų. Juvelyrinių dirbinių labiausiai pageidauja vidutinio amžiaus moterys.

3 vieta. Paprastai nė viena šventė neapsieina be gėlių. Gauti jų Valentino dienai pageidautų 16,4% apklaustųjų, o gėlė Nr.1 šia proga – raudona rožė.

2 vieta. Vietoj to, kad suktų galvą dėl dovanos, praktiški žmonės neretai pasirenka dovanų kuponą. Ypač dažnai taip elgiasi vyrai (28,7%) ir vyresni nei 45 metų žmonės.

1 vieta. Pasirodo, dauguma žmonių Valentino dienos proga geriausia dovana laiko romantišką vakarą su mylimu žmogumi. Taip mano 30,2% vyrų ir 34,3% moterų. Akivaizdu, kad komercija dar ne pilnai užvaldė šią šventę.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis