Ką apie tavo seksualumą išduoda drabužių spalva?

Raudoną, mėlyną... O gal baltą? Rinkdamasi suknelę, kuria pasipuoši, pagalvok, į ką norėtum atkreipti aplinkinių vyrukų dėmesį. Patikėk, informaciją apie tavo seksualumą skleidžia ne tik suknelės ilgis ar dekolte.

Raudona – neabejotinai pati seksualiausia spalva iš viso spektro, priversianti vyrą nustumti romantišką švelnumą į šalį ir sužadinsianti jame nevaldomą aistrą.

Geltona – rodo tavo nuolankumą ir pasiryžimą derintis prie partnerio. Tačiau jei tavo drabužinėje dominuoja geltona spalva, vertėtų susimąstyti, ar negyveni pagal svetimas taisykles ir norus.

Rožinė – mėgstančių flirtuoti ir koketuoti merginų spalva. Vyrams ji asocijuojasi su meilumu bei seksualumu, o su tokiomis moterimis jiems itin lengva bendrauti. Tačiau būk atsargi, nes kartais rožinė spalva tapatinama su lengvabūdiškumu.

Purpurinė – ją renkasi tos, kurios siekia pažinti save įvairiose gyvenimo srityse, tame tarpe ir sekse. Nepaisant to, kad tikrai nesi palaidūnė, vyrai tavęs greičiausiai nelaikys „rimtuole“.

Juoda – nors mums, moterims, ši spalva atrodo neutrali ar net maskuojanti, vis dėlto savo seksualumu ji prilygsta raudonai, ypatingai tuo atveju, jei tavo drabužėliai aptempti.

Žalia – mergina žalia suknele – vaikiškumo, tyrumo ir aukštų idealų įsikūnijimas. Vyrai, kuriuos žavi žalia spalva, būtent tokių savybių ieško moteryje.

Оranžinė – pasako apie tavo audringą vaizduotę ir lakią fantaziją. Vyrai tikisi iš tavęs siurprizų, artistiškumo, drąsaus šelmiškumo.

Ruda – pati paslaptingiausia spalva iš visų, rodanti tavo jausmingumą bei moterišką subtilumą ir nuteikianti kokybiškam seksui.

Pilka – drovumo, kuklumo, kompleksuotumo ir neryžtingumo spalva. Net jei tavo suknelė bus su giliausia iškirpte, pilkos spalvos audinys visas tavo pastangas pavergti vaikiną pavers niekais.

Mėlyna – psichologų nuomone, mergina, apsirengusi mėlynai – ideali partnerė. Ji mėgsta fantazuoti, gerai žino tiek savo norus, tiek ir partnerio lūkesčius. Seksas jai – kaip muzika, kur melodija ir harmonija – svarbiausia.

Balta – tai ne tik vestuvinės suknelės spalva. Ši spalva praneša: „jeigu aš su tavimi, vadinasi tai rimta“. Taigi jei ieškai vienadienio nuotykio – rinkis kitą spalvą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis