Erotinis savaitės horoskopas (02.09 - 02.15)

Sužinok, ką žvaigždės tau žada artimiausia savaitę: aistringas ir nepamirštamas naktis, o gal poilsį nuo meilės audrų?

Avinas. Nusimato itin erotiškas ir aistringas periodas, kurio metu mintys nuolatos suksis apie seksą. Norėsis „išsikrauti“, galbūt netgi išbandyti kažką naujo ir pakankamai ekstremalaus. Tikėtina, kad sekso srityje pati save atrasi iš naujo, o tuo pačiu nustebinsi ir partnerį. Toms, kurios neturi antrosios pusės, patartina būti budrioms bendraujant su vyrais ir susilaikyti nuo neapgalvotų nuotykių.

Jautis. Tapti nepakeičiamu partneriu Jaučio ženklo merginai – užduotis ne iš lengvųjų, tačiau ateinančią savaitę tai padaryti bus tikrai įmanoma. Nusimato lengvai erotiška nuotaika, kuomet norėsis atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis partnerio rodomu dėmesiu. Romantiškai nusiteikusios vienišos Jautukės trauks vyrų dėmesį, taigi nuobodžiauti taip pat neteks.

Dvyniai. Laukia tikra jausmų sumaištis, kuomet teks rinktis tarp spontaniškų norų ir proto balso. Tikėtinas naujas romanas, kuris gali pakenkti tavo reputacijai, todėl patartina labiau klausytis proto ir neskubėti nuo platoniškų santykių pereiti prie intymių.

Vėžys. Laukia ramybės periodas, kurio metu norėsis pailsėti ir kuo daugiau laiko skirti tik sau. Turinčioms antrąją pusę bus naudinga surengti romantišką savaitę su masažais, vakarienėmis žvakių šviesoje ir maudynėmis dviese karštoje vonioje.

Liūtas. Ne pats palankiausias laikotarpis, kuomet antroji pusė gali pradėti labai erzinti ir atrodys, kad geriau būti vienai. Nepriimk jokių skubotų sprendimų, nes vėliau gali labai gailėtis. Atsipalaidavimas – štai kas gali padėti. Pasilepink vonioje su aromatiniais aliejais ir paprašyk mylimojo, kad jis suteiktų tau šiek tiek erdvės. Atsipalaidavus tavo jausmingumas ir vėl sugrįš, o iš irzlios liūtės pavirsi į seksualią katytę.

Mergėlė. Laukia įtemptas laikotarpis, kuomet asmeninis gyvenimas konkuruos su darbu, o pastarasis, panašu, ims viršų. Po sunkios darbo dienos jei ir būsi erotiškai nusiteikusi, tai fizinių jėgų meilės žaidimams greičiausiai neatrasi. Užtai savaitės pabaigoje susikaupusi seksualinė energija liesis per kraštus.

Svarstyklės. Norėsis išbandyti naujus, dar neatrastus dalykus, išpildyti slapčiausias savo erotines fantazijas ir tiesiog mėgautis šia diena. O kodėl gi ne? Leisk sau pilnai atsipalaiduoti ir išsivaduoti iš savo baimių bei kompleksų. Atskleisk savo slaptąją, labai seksualią pusę ir mėgaukis naujais potyriais. Vienišėms patartina prasiblaškyti: tikėtinos naujos, ilgalaikės pažintys.

Skorpionas. Šią savaitę gali sulaukti visai netikėto vyrų dėmesio, nors pati galbūt nieko ypatingo ir nedarysi. Susikaupusi seksualinė energija veršis per kraštus, todėl tavo kūnas pats siųs vyrams erotinius signalus. Tikra gundytoja ir koketė! Mėgaukis rodomu dėmesiu, tačiau nusibrėžk sau aiškias ribas: ne visų vyrų ketinimai geranoriški, todėl būk atsargi ir rinkis, su kuo leisti vakarus.

Šaulys. Turinčioms antrąją pusę nusimato rami savaitė, be didelių potvynių ir atoslūgių, o vienišėms, norint kažką gauti, teks pačioms įdėti pastangų. Deja, nauji santykiai vargu ar bus ilgalaikiai, todėl pagalvok ar tikrai verta stengtis.

Ožiaragis. Geras seksas – puikus energijos ir geros nuotaikos užtaisas, o šią savaitę, regis, tikrai galėsi tuo įsitikinti. Tos, kurių santykiuose įsivyravo monotonija, galės iš naujo atgaivinti prigesusią aistrą, o neseniai įsimylėjusios galbūt peržengs į naują santykių lygmenį, drąsiai atskleisdamos savo antrajai pusei erotines fantazijas.

Vandenis. Gali jaustis pasimetusi, nes nežinosi, ko konkrečiai nori arba bijosi pasakyti tiesą. Vis dėlto šią savaitę patartina sustatyti visus taškus ant „i“, kad pagaliau galėtum ramia sąžine judėti į priekį. Tik tokiu atveju išlaisvėsi ir vėl prisiminsi, koks malonumas būti užvaldytai romantiškų jausmų.

Žuvys. Gali norėtis maištauti, daryti tai, kas uždrausta, tai, kas visuomenėje nepriimtina arba ko pati sau iki šiol niekuomet neleidai. Trokši atsiriboti nuo svetimų vertinimų bei nuomonės ir gyventi tik sau, tarsi niekas aplinkui neegzistuotų. Būk atsargi eksperimentuodama sekso srityje ir gerai pagalvok ar tai nepakenks tau ateityje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis