Padovanok savo mylimajam nepamirštamas emocijas

Švelnus masažas prieš miegą, savaitgalio pusryčiai tiesiai į lovą... Regis, nieko ypatingo, tačiau kaip malonu! Artėjančios šv. Valentino dienos proga nustebink savo antrąją pusę parodytu dėmesiu ir suteik jam kuo daugiau nepamirštamų emocijų, juk tai – geriausia, ką gali padovanoti mylimam žmogui. „Stebuklinga dėžutė“ – dovana, kuri padės pratęsti malonias akimirkas kuo ilgiau.

„Šią dėžutę sukūrėme įkvėpti tikros romantiškos istorijos. Mūsų kūrybos vadovė papasakojo apie mielą dovaną, gautą iš savo mylimojo. Iš išorės ši dovana atrodė kaip paprasčiausia užrašų knygutė, tačiau jos viduje slėpėsi daugybė mylimojo ranka pasirašytų pasižadėjimų. Kiekvienas jų - tarsi atskira dovana, kuria gali pasinaudoti bet kada“, – apie dėžutės atsiradimą pasakoja „Gera dovana“ rinkodaros vadovas Martynas Navickas.

Dėžutėje rasi tuščių kortelių, kuriose gali įrašyti savo nuoširdžius pasižadėjimus mylimam žmogui. Na, o jeigu nežinai karščiausių antrosios pusės troškimų, rankų darbo dėžutėje bus iš anksto paruoštų 20 šiltų pasižadėjimų – „Yra labai daug neragautų vyno rūšių. Pažadu, kad šiandien liks viena mažiau“, „Šią savaitę pamiegok ilgiau - išvesiu šunį kiekvieną rytą“, „Pagrobsiu Tave romantiškai savaitgalio išvykai prie jūros!” ir daugybė kitų.

Nustebinti mylimą žmogų originalia, nebrangia ir sunkiai pamirštama dovana – visai nesudėtinga. „Stebuklingosios dėžutės“ ieškok „Gera dovana“ dovanų salose didžiuosiuose prekybos centruose.

Užsakymo nr.: PT_60617971

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis