Seksas vardan karjeros (apklausa)

Kol vieni kyla karjeros laiptais savo žinių dėka, kiti renkasi kiek paprastesnį ir neretai efektyvesnį būdą – karjerą per lovą. Sociologai nusprendė išsiaiškinti, kaip dažnai seksas tampa pagrindine priemone siekiant profesinių aukštumų ir pateikė įdomias, tačiau visai ne stebinančias išvadas.

Nors visuomenėje tvyro nuomonė, kad savo kūnu karjeros siekia dažniausiai moterys, vis dėlto mokslininkai tvirtina, kad toks metodas ne ką mažiau patrauklus ir stipriosios lyties atstovams. O remiantis tyrimo duomenimis, dažniausiai tokiu būdu kyla valstybės tarnautojai! Antroje vietoje liko paprasti, nekvalifkuoti darbuotojai, o trečioje – žurnalistai.

Kategoriškai prieš asmeninių ir profesinių interesų maišymą pasisakė profesoriai. Praktiškai nė vienas iš apklaustųjų vardan karjeros nesutiktų intymiai suartėti.

Populiarus Amerikos pažinčių portalas Can Do Better apklausė 2800 jame prisiregistravusių moterų iki 30 metų ir išsiaškino, kad net 64% iš jų vardan karjeros būtų pasiryžusios permiegoti arba atvirai flirtuoti su savo viršininku. 36% iš jų dėl kylimo karjeros laiptais sutiktų šantažuoti savo kolegas arba bosą.

Psichologų nuomone, karjeros siekimas per lovą dažniausiai baigiasi tuo, kad tarnybinius romanus žmonės pradeda traktuoti kaip savo darbo dalį. Įprastai tie, kuriems seksas padėjo profesioniame gyvenime, galiausiai ne tik pakyla karjeros laiptais, bet ir gauna didesnes algas, nemokamas keliones, gali džiaugtis lankstesniu darbo grafiku ir kitomis privilegijomis. Tačiau psichologai pabrėžia, kad tokiems darbuotojams iškyla kur kas didesnė riziką ir viską prarasti, jei tik atsiras geresnis „pakaitalas“.

APKLAUSA MOTERIMS

APKLAUSA VYRAMS

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis