Skambiausios frazės apie seksą iš įžymybių lūpų

Kad dabartinės įžymybės dažnokai nesirenka žodžių ir leidžia sau ganėtinai atvirai kalbėti praktiškai visomis temomis – niekam ne naujiena, tačiau tokia subtilia tema kaip seksas, pasirodo, atviravo ir didingos praėjusių amžių damos. COSMO atrinko tau keletą dėmesio vertų pasisakymų.

Šiuolaikinės įžymybės apie seksą:

Madonna: „Kai aš atsiklaupiu ant kelių, tai tikrai ne tam, kad pasimelsčiau“ ir „Bateliai nėra geriau už seksą, bet jie išsilaiko ilgiau“.

Woody Allen: „Užsiimti seksu tai tarsi žaisti bridžą. Jei neturi gero partnerio, geriau jau turėk gerą ranką“.

Drew Carrey: „Žinai tą moterų žvilgsnį, kai jos nori sekso? Aš taip pat ne“.

Sharon Stone: „Gal moterys ir gali suvaidinti orgazmą, užtai vyrai gali suvaidinti visus santykius“.

Barbra Streisand: „Su amžiumi seksas tampa geresnis. Tu jautiesi laisviau, mėgaujiesi kiekviena akimirka ir nustoji gėdytis. Gali būti, jog tai susiję su tuo, kad pradedi suvokti visa ko laikinumą“.

Claudia Schiffer: „Seksas gryna forma neparduodamas – parduodamos svajonės“.

Billy Crystal: „Moterims reikia priežasties, kad pasimylėtų. Vyrams reikia tik vietos“.

Brigitte Bardot: „Kokia buvo gražiausia diena mano gyvenime?.. Tai buvo naktis“.

Cameron Diaz: „Geriausias dienos metas seksui yra bet kada, nes tai juk seksas“.

Shakira: „Didžiausias skirtumas tarp buvimo seksualia lovoje ir ant scenos yra tas, kad pastarojoje tu esi apsirengusi ir lovoje tau nereikia vaidinti – tiesiog mėgautis“.

Garsios praėjusių amžių moterys apie seksą

Kleopatra: „Tas, kuris pažino mane, – pažino deivę“. Nekuklus savęs įvertinimas, tikrai vertas pačios Egipto karalienės. Nors sakoma, kad iš tiesų Kleopatra nebuvo gražuolė, savo gudrybėmis ir gebėjimu prisiderinti ji mokėjo apsukti galvą net ir patiems geidžiaumiausiems vyrams. Būti savimi? Šito patarimo Kleopatra tikrai nebūtų paklausiusi. Šalia intelektualiojo Cezario ji buvo šmaikšti ir žavinga, diskutavo apie politiką ir meną, o su tvirtu ir bebaimiu kariu Anatolijumi virsdavo ištvirkusia kurtizane – gerdavo, keikdavosi ir netgi rodydavo savo fizinę jėgą. „Aš galiu priversti bet kurį vyrą tiesiog nematyti mano trūkumų pirmojo pasimatymo metu, o po pirmos nakties su manimi jis visą likusį gyvenimą galvos, kad Kleopatra – gražiausia moteris pasaulyje“ – atviravo ji.

Markizė de Pompadur: „Vienas iš sunkiausių vaidmenų, kurį man teko atlikti būnant su karaliumi – tai katės, pametusios galvą iš aistros. Tačiau jis – vyras, ir aš buvau priversta apsimetinėti, kad išlaikyčiau karaliaus numylėtinės statusą. Tačiau švelniai tariant, miegoti su vyru man niekuomet nebuvo malonu“. Sunku patikėti, kad taip išdrįso paatvirauti viena iš garsiausių pasaulio meilužių, praktiškai nepakeičiama Prancūzijos karaliaus Liudviko XV favoritė. Teigiama, kad ji, kaip ir Kleopatra, nepasižymėjo grožiu, tačiau karalių sugebėjo išlaikyti triukais lovoje. Vieną dieną ji – nekalta piemenė, prašanti karaliaus malonės, kitą – berniukas patarnautojas... Vaidmenų žaidimai ir nuolat besikeičiantys kostiumai buvo pagrindinis jos ginklas kovoje dėl karaliaus dėmesio.

Jekaterina Didžioji: „Dvidešimtmečiai vyrai mylisi aistringiau, tačiau trisdešimtmečiai – kur kas geriau“. Greičiausiai Rusijos imperatorė žino ką sako, nes pasakojimai apie jos meilės nuotykius – neišsenkantys.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis