5 būdai kaip priversti jį įsimylėti

Klausimas: kodėl vienos merginos vyrus taip suvysto, kad apart jų aplinkui jie daugiau nieko nemato, o kitos, iš pirmo žvilgsnio kur kas vertesnės dėmesio, stengiasi iš paskutiniųjų ir... Vistiek netampa tomis vienintelėmis. Per prievartą miela nebūsi, bet ar įmanoma padėti jam tave įsimylėti?

Įvaizdžio kūrimas. Psichologai tvirtina, kad vyras įsimyli ne pačią merginą, o įvaizdį, kurį ji sugeba sukurti jo galvoje. Todėl reikėtų pagalvoti, ar verta stengtis būti idealia, jei iš tiesų pakanka tokia atrodyti. Anot psichologų, papildomas koziris kelyje į jo širdį – išskirtinumas (tik ne išorinis, o vidinis): neįprastas mąstymas, tam tikrais aspektais išsiskiriantis iš daugumos arba koks nors pomėgis, nevisai atitinkantis standartus – visa tai sukelia susidomėjimą ir traukia. Žinoma, viskam turi būti savos ribos. Jei filosofuodama priminsi kitos planetos gyventoją, greičiausiai vyrukas sparčiai ners į krūmus.

Mokėjimas mėgautis dėmesiu. Santykių ekspertai tvirtina, kad darydamas dėl moters malonų dalyką, vyras pradeda jausti jai stipresnę simpatiją. Tuo tarpu kai vyksta atvirkštinis variantas ir moteris stengiasi dėl vyro, jis jaučiasi pamalonintas, tačiau pasąmonė į tai reaguoja kaip į bandymą pririšti ir likti skolingu, o tai neturėtų patikti nė vienam vyrui... Vadovaujantis šia teorija galima daryti išvadą, kad geros mergaitės, pasiryžusios dėl mylimojo padaryti viską, ko tik prireiks – akivaizdžiai pralaimi prieš tas, kurios leidžia sau atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis vyro rodomu dėmesiu.

Išryškintas vyriškumas. Kitas svarbus dalykas – mokėjimas išryškinti vyro stipriąją pusę. Nors šiais laikais vis daugiau moterų gali kuo puikiausiai pačios savimi pasirūpinti, vis dėl to reikėtų mokėti laiku sustoti ir leisti pasireikšti vyrams. Psichologija šiuo atveju labai paprasta: būdamas šalia silpnesnės moters, vyras turi galimybę pasireikšti ir tokiu būdu parodyti savo vyriškumą, kuris, kaip žinia, kiekvienam vyrui yra labai svarbus. Tai kam tuomet verstis per galvą? Leisk jam pabūti galva, bet niekuomet nepamiršk, kad tu esi kaklas, kuris tą galvą sukinėja.

Medžiotojas ir auka. Nepamiršk ir to, kad kiekvienas vyras iš prigimties yra medžiotojas: kuo labiau priešiniesi, tuo labiau sužadinami visi jo instinktai pasiekti savo tikslą ir tave turėti. Taigi dar vienas būdas – įvilioti vyrą į jo paties ego spąstus, kitaip tariant – pasinauodoti atvirkštinės psichologijos metodu. „Justė mane prisileisdavo, bet vos tik pasijusdavau pasiekęs savo tikslą – iš karto atsitraukdavo, leisdama man aiškiai suprasti, kad nesu tas, dėl kurio jinai pametusi galvą. Patikėkit, tokioj situacijoj ambicijos ją turėti tiesiog liejasi per kraštus“ – atskleidė vienoje COSMO apklausoje sudalyvavęs vaikinas.

Žvilgsnio galia. Anot tyrimų, įsimylėję žmonės bendraudami žiūri vienas kitam į akis maždaug 75% viso laiko, kai tuo tarpu draugai – maždaug 30-60% laiko. Nepatvirtinta faktais, bet visai tikėtina, kad stengiantis ilgesnį laiką išlaikyti akių kontaktą, smegenys pačios pradės siųsti tariamo įsimylėjimo signalą. Bet kuriuo atveju pabandyti verta, nes blogiau nuo to vargu ar bus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis