Nauja mada: injekcijos į „G“ tašką (žadamas didesnis pasitenkinimas)

Klausimas kaip paįvairinti seksualinį gyvenimą šiais laikais, regis, labai aktualus. Sekso žaisliukus ir intymius žaidimus keičia nauji, kur kas modernesni metodai, pavyzdžiui, injekcijos į „G“ tašką.

Šią naujovę išradęs Beverly Hilse dirbantis plastikos chirurgas ir ginekologas Davidas Matlockas teigia, kad tai – patikimas būdas padidinti stimuliaciją ir tokiu būdu suteikti moteriai daugiau malonumo lytinių santykių metu. Viena tokia „stebuklinga“ injekcija kainuoja ne tik ir mažai, maždaug 800 - 1000 dolerių. Hialurono rūgšties injekcija atliekama taikant vietinę nejautrą, mat pati procedūra yra gana skausminga.

Nors šis metodas atranda vis daugiau naujovę norinčių išmėgintų moterų, vis dėlto kitiems gydytojams bei mokslininkams dėl tokio metodo kyla rimtų abejonių, nes „G“ taško injekcijų veiksmingumas nepatvirtintas jokiais tyrimais. Negana to, kai kurie ekspertai perspėja, kad injekcijos gali turėti priešingą poveikį ir neigiamai paveikti moters seksualinį gyvenimą.

„Aš neatlieku tokios procedūros, nepritariu jai ir labai abejoju jos veiksmingumu, - sako žinomas britų plastikos chirurgas Paul Banswell. – Mes nieko nežinome apie galimus šalutinius poveikius, pavyzdžiui apie randus arba libido sumažėjimą. Negana to, aš abejoju, ar taškas „G“ apskritai egzistuoja! Tokio fakto patvirtinimui trūksta įrodymų. Taip, kai kurios moterys iš tiesų turi jautrią zoną šioje srityje, bet jei pas ką nors jos nėra, tai dar nereiškia, kad moteris nepatirs malonumo ar orgazmo sekso metu“.

Daktaras Banswell mano, kad net ir manant, jog taškas „G“ iš tiesų egzistuoja, haliurono rūgšties injekcijos vistiek neturėtų suteikti žadamo efekto. „Tai nemoksliška, – teigia ekspertas. – Bet kuris medicinos studentas žino, kad užpildžius ir patempus audinį arba odą, ji taps ne jautresnė, o priešingai – mažiau jautri“.

Ką gi, medikų nuomonė – aiški. Įdomu būtų išgirsti procedūrą išbandžiusių moterų atsiliepimus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis