Mokslininkai: neištikimybė padeda sulieknėti

Pasirodo, mesti svorį galima ne tik laikantis dietų ar sportuojant, bet ir sukant „į kairę“... Negana to, Birgingemo universiteto profesorius Craig Jackson teigia, kad tai – vienas iš efektyviausių lieknėjimo metodų, padedantis 50% vyrų ir 62% moterų.

Profesoriaus tyrime dalyvavo 3000 žmonių. Stipriosios lyties atstovai vidutiniškai numesdavo 2,7 kg., o moterys – 4,5 kg. Mokslininkas įsitikinęs, kad didelę įtaką žmogui daro pats neištikimybės faktas: jam tenka nuolatos meluoti ir slėptis, o tai padidina streso lygį.

Streso metu suaktyvinama adrenalino ir kortizolio gamyba, širdies plakimas ir kvėpavimas padažnėja, o tuo pačiu padidėja kraujospūdis ir seratonino kiekis. Visai tai padeda greičiau sudeginti kalorijas. Nereikėtų pamiršti ir to, kad neištikimybė atima šiek tiek laiko, todėl jo lieka mažiau gulinėjimams ir valgymui. Na ir žinoma, seksas... Ilgalaikiuose santykiuose seksualinis gyvenimas būna aprimęs, o neištikimybė vėl jį suaktyvina. Tai taip pat neabejotinai prisideda prie svorio kritimo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis