Idėjos penkiems pasimatymams su mylimuoju

Neleisk, kad kasdienė rutina pasiglemžtų tavo ir jo jausmus. Griebk iniciatyvą į savo rankas ir suorganizuok 5 skirtingus, tačiau įsimintinus vakarus tik jums dviems arba pasirink vieną tau labiausiai patinkantį variantą!

1. Tradicinis vakaras

Jei tavo antroji pusė arba tu pati nemėgstate eksperimentų, tradicinis vakaras bus kaip tik! Apsirenk savo gražiausią suknelę (dar geriau – palepink save ir nusipirk naują), apsilankyk grožio salone, kad pati pasidžiaugtum savo išoriniais pokyčiais ir galėtum visiškai atsipalaiduoti. O tuomet, visa švytinti kelaiuk į pasimatymą, kurį paskirk prabangiame restorane, kuriame galėsi pasijusti tikra karaliene. Pagalvok ir apie vakaro tęsinį, kuris galėtų baigtis tarkim naktiniu pasivaikščiojimu po miestą.

2. Holivudiškas vakaras

Filmuose romantiški pasimatymai gana dažnai vyksta ant dangoraižio stogo, kur atsiveria fantastiška miesto panorama. Romantiška, tiesa? Jei turi galimybę „įsilaužti“ ir pavakaroti ant daugiaaukščio stogo – įspūdžiai liks tikrai nepamirštami. Na, o jei planas neišdegs, nusives mylimąjį į televiijos bokštą, kur galėsi ne tik pasigrožėti atsiveriančiais Vilniaus vaizdais, bet ir romantiškai pavakarieniauti.

3. Ekstremalus vakaras

Pasak psichologų, niekas taip nesuartina žmonių, kaip bendri išgyvenimai. Tik ne buitiniai stresai, o tie išgyvenimai, kurie suteikia teigiamų, adrenalino kupinų pojūčių. Be to tai padeda savo išrinktąjį pamatyti kitokioje, neįprastoje situacijoje. Skrydis oro balionu, šuolis su virve ar parašiutu... Pasistenk, kad jūsų abiejų širdys pradėtų plakti greitesniu ritmu.

4. Nutrūktgalviškas vakaras

Mesk visus reikalus ir paskirk mylimajam pasimatymą… kitame mieste. Tegu tai bus kelių valandų atstumas, įveikiamas traukiniu ar automobiliu, bet koks tai puikus atotrūkis nuo kasdienybės! Iš anksto pasidomėk, kur tame mieste galima būtų apsistoti, romantiškai pavakarieniauti ir ką apžiūrėti.

5. Gamtinis vakaras

Gyvenimas didmiestyje daro neigiamą įtaką ne tik pačiam žmogui, bet ir santykiams su aplinkiniais. Nuolatinis bėgimas, įtampa... Net grįžus namo pas mylimą žmogų kartais sunku atitrūkti nuo dienos rūpesčių ir atsipalaiduoti. Porą dienų, praleistų gamtoje, leis pamiršti visus rūpesčius ir į savo mylimąjį pažiūrėti kitomis akimis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis