Erotinis horoskopas moterims (03.02 - 03.08)

Naujos pažintys ir nepamirštamos naktys, o gal visiška ramybė? Sužinok, ką žvaigždės tau žada artimiausią savaitę.

Avinas. Šią savaitę tiesiog privalai išpildyti visus erotinio pobūdžio pažadus, kuriuos davei savo mylimajam praėjusią savaitę, mėnesį ar net metus. Net jei neturi tam nuotaikos ir nori tiesiog pailsėti, susikaupk ir visą dėmesį sutelk į savo antrąją pusę. Pamatysi, stengiantis patenkinti jo norus, po truputėli prabus ir tavo jausmingumas.

Jautis. Šią savaitę norėsis visko, bet suderinti bus sunku, todėl greičiausiai teks pasirinkti: arba mėgautis seksu, bet atsisakyti kitų pramogų, arba nuoširdžiai pasilinksminti, bet nesitikėti audringų naktų lovoje. Gerai pagalvok, kas tau svarbiau.

Dvyniai. Dvynių širdyje po truputėlį prabus pavasaris, tačiau ne tiek fizine, kiek emocine prasme. Norėsis bendravimo, veiklos, naujų, neįpareigojančių pažinčių… Pirmyn! Leisk sau atsipalaiduoti ir įkvėpti oro pilna krūtine.

Vėžys. Praėjusios savaitės apmąstymų periodas vis dar tęsiasi. Klausimas, ar tau tikrai reikia tokių santykių ir būtent šio žmogaus – vis dar aktualus, tačiau racionalus protas vis labiau ima viršų prieš jausmus, taigi atsakymo ilgai laukti nereikės. Vertėtų pabandyti suorganizuoti romantišką vakarą dviese, kuris padės lengviau suprasti, ar širdis šalia šio žmogaus vis dar plaka greičiau.

Liūtas. Kad ir kaip tai keistai skambėtų, panašu, kad Liūtukės savo neigiamą energiją pavers į seksą! Kuo blogesnė nuotaika, tuo labiau norėsis lovoje žaisti pačius nešvariausius žaidimus. Ką gi, galbūt tokiu būdu savyje atskleisi kažką naujo seksualine prasme?

Mergelė. Turinčių antrąsias puses laukia gana įtempas laikotarpis. Atrodys, kad tu ir jis – tarsi pliusas ir minusas, tik tikrai netraukiantys vienas kito. Į situacijas žvelgsite kardinaliai skirtingai, todėl bus sunku rasti aukso viduriuką. Pasistenk nesivelti į konfliktus ir nusileisk tuose klausimuose, kurie tau nėra principiniai. Antraip santykiai gali pakibti ant plauko.

Svarstyklės. Kuo mažiau kišiesi į svetimus reikalus, tuo geriau bus tau pačiai. Venk intrigų, suvedžiojimų, kitų moterų konkurencijos... Tokiose situacijose greičiausiai ne tik nieko negausi, bet dar ir susigadinsi savo reputaciją. Šią savaitę geriau skirk laiko sau pačiai, o ne vyrams.

Skorpionas. Regis, kad šią savaitę visas pasaulis bus po tavo kojomis! Net ir nieko nedarydama spinduliuosi seksualumu ir trauksi stipriosios lyties dėmesį, tačiau būk atsargi, nes tuo pačiu gali pritraukti ir konkurenčių pavydą. Nesivelk į jokias intrigas bei santykių aiškinimusis ir viskas bus tvarkoje.

Šaulys. Gali užsinorėti kažko naujo, egzotiško, nelabai įprasto... Jei tavo antroji pusė lovoje ganėtinai konservatyvi – apie savo troškimus užsimink atsargiai, kad jo neišgąsdintum. Jei esi vieniša – puikus metas leistis į blogų berniukų paieškas!

Ožiaragis. Norėsis basomis pabraidžioti po žolę, o tuomet ten pat užsiimti aistringu seksu! Pabudęs valiūkiškumas vienišes stums į naujus erotinius nuotykius, o turinčioms antrąsias puses padės atrasti santykius iš naujo. Mėgaukis, savaitė nusimato tikrai nuotaikinga!

Vandenis. Tu graži, žavinga ir aistringa! Ko dar reikia, kad vyrų žvilgsniai sektų kiekvieną tavo žingsnį? Flirtuok, mėgaukis gaunamu dėmesiu, tačiau nepulk į glėbį kiekvienam, parodžiusiam tau dėmesį. Su nauju rimtu kandidatu į tavo širdį kol kas geriau pažaisk romantiškus žaidimus, o rimtesnį žingsnį atidėk ateičiai. Na, o turinčios antrąsias puses turėtų būti atsargios, kad per didelis kitų vyrų dėmesys nesusuktų proto!

Žuvys. Norėsis provokuoti stipriąją lytį, iššaukti jų norą kovoti dėl tavęs, o paskui tiesiog atsitraukti ir apsimesti nekalta mergaite. Žaidimas gal ir įdomus, bet nereikėtų persistengti, nes užgauti vyriškas ambicijas labai lengva, o jei provokuosi dar ir svetimą vyrą… Sausa iš balos greičiausiai neišlipsi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis