Erotinis horoskopas moterims (03.09 – 03.15)

Naujos pažintys ir nepamirštamos naktys, o gal visiška ramybė? Sužinok, ką žvaigždės tau žada artimiausią savaitę.

Avinas. Spinduliuosi seksualumu net ir nieko nedarydama, todėl šią savaitę gali sulaukti visai netikėto vyrų dėmesio. Mėgaukis rodomu dėmesiu, flirtuok, tačiau nuo rimtesnių žingsnių geriau susilaikyk.

Jautis. Jei iki šiol bėgai nuo sprendimų priėmimo, dabar pats metas sustatyti visus taškus ant „i“, kad pagaliau galėtum ramia sąžine judėti į priekį. Tik tokiu atveju išlaisvėsi ir vėl prisiminsi, koks malonumas būti užvaldytai romantiškų jausmų.

Dvyniai. Nuspręsk, kas dabartiniame tavo gyvenime svarbiausia: darbas, romantiški santykiai ar pasilinksminimai. Visko turėti vienu metu negalima, bent jau ne šiuo metu. Kalbant apie romantiką, jos šią savaitę tikrai netrūks, jei tik pati parodysi bent šiek tiek iniciatyvos.

Vėžys. Jei pajusi, kad viskas pradeda erzinti, nepulk priimti jokių skubotų sprendimų, nes vėliau gali labai gailėtis. Atsipalaiduok, pasilepink vonioje su aromatiniais aliejais, paprašyk mylimojo, kad padarytų tau erotinį masažą. Netrukus tavo jausmingas ir vėl sugrįš.

Liūtas. Norėsis išbandyti naujus, dar neatrastus dalykus, išpildyti slapčiausias savo erotines fantazijas ir tiesiog mėgautis šia diena. O kodėl gi ne? Leisk sau atsipalaiduoti ir mėgaukis naujais potyriais. Vienišėms patartina prasiblaškyti: tikėtinos naujos, ilgalaikės pažintys.

Mergelė. Uždraustas vaisius visuomet saldesnis. Būtent jot au šią savaitę ir norėsis. Trokši atsiriboti nuo svetimų vertinimų bei nuomonės ir gyventi tik sau, tarsi niekas aplinkui neegzistuotų. Būk atsargi eksperimentuodama sekso srityje ir gerai pagalvok ar tai nepakenks tau ateityje.

Svarstyklės. Nusimato itin erotiškas ir aistringas periodas, kurio metu mintys nuolatos suksis apie seksą. Tikėtina, kad sekso srityje pati save atrasi iš naujo, o tuo pačiu nustebinsi ir partnerį. Vienišėms vertėtų būti atsargioms su naujomis pažintimis.

Skorpionas. Nusimato lengvai erotiška nuotaika, kuomet norėsis atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis partnerio rodomu dėmesiu. Romantiškai nusiteikusios vienišos Skorpionės trauks vyrų dėmesį, taigi nuobodžiauti taip pat neteks.

Šaulys. Tos, kurių santykiuose įsivyravo monotonija, galės iš naujo atgaivinti prigesusią aistrą, o neseniai įsimylėjusios galbūt peržengs į naują santykių lygmenį, drąsiai atskleisdamos savo antrajai pusei erotines fantazijas.

Ožiaragis. Būsi pasiilgusi švelnumo ir romantiškų jausmų, todėl lengvai pasiduosi gražbyliavimams. Susiimk, kad nepapultum į spąstus: nepasitikėk vien gražiais žodžiais. Jei kils noras atgaivinti senus santykius, gerai pasverk, ar verta pulti į glėbį tam, kuris jau yra suteikęs tau skausmo.

Vandenis. Ateina ramybės periodas, kuomet atrodys, kad seksualiniame gyvenime nevyksta nieko naujo, viskas jau išbandyta arba paprasčiausiai nuobodu. Gali kilti minčių, kad santykiai tau nebeteikia malonumo ar pasirinkai ne tą paretnerį. Neskubėk priimti sprendimų, nes tikėtina, kad tokios mintys tik laikinos.

Žuvys. Jei santykiai nesiklosto taip, kaip norėtųsi, pagalvok, ar tame nėra dalies tavo pačios kaltės? Nepamiršk, kad santykiuose reikia ne tik imti, bet ir duoti, todėl pasistenk dėl savo antrosios pusės ir tavo pastangos tikrai atsipirks.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis