Erotinis horoskopas moterims (03.16 – 03.22)

Ar esi nusiteikusi naujiems erotiniams nuotykiams? O gal nuo jausmų metas šiek tiek atsipūsti? Pažiūrėkim, ką šiai savaitei žada erotinis moterų horoskopas!

Avinas. Ar jauti, kad pavasaris jau čia? Trauk iš spintos kuo ryškesnius sijonus, aukštakulnius, pasipuošk šypsena ir bėk iš namų! Nusimato naujos, labai įdomios ir galbūt ilgalaikės pažintys. Na, o jei antrosios pusės dar teks palaukti, tuomet bent paflirtuosi į valias!

Jautis. Laisvė – malonus pojūtis. Nesvarbu, ar esi vieniša, ar turi antrąją pusę – šią savaitę jausiesi išlaisvėjusi ir tiesiog skraidysi kaip su sparnais. Norėsis mėgautis gaunamu dėmesiu ir pačiai jį rodyti. Mėgaukis – ši savaitė tavo!

Dvyniai. Jei kils noras pažaisti svetimais jausmais, pavedžioti ką nors už nosies ar tiesiog paerzinti – susivaldyk. Dabar tikrai ne pats tinkamiausias laikas veltis į intrigas, iš kurių sausa greičiausiai neišlipsi. Vietoje to geriau skirk daugiau laiko sau pačiai, o tas, kuriam tu būsi reikalinga, anksčiau ar vėliau ateis pats.

Vėžys. Ar pilve dar neskraido drugeliai? Šią savaitę jau turėtų pradėti, nes tiesiog trykši švelniu moteriškumu, kuris trauks vyrus kaip bites prie medaus. Šypsokis, skleisk gerą nuotaiką ir pamatysi, kaip teigiamos emocijos sugrįš pas tave su kaupu. O kartu su jomis galbūt atkeliaus ir karštas vyrukas?

Liūtas. Graži, pasitikinti savimi, labai moteriška... Ko gi dar reikia, kad vyrai pultų tau po kojomis? Vis dėlto šią savaitę naujų gerbėjų rodomą dėmesį vertink šiek tiek atsargiau. Tas, kuris tikrai tavęs norės, palauks ir niekur nedings. O štai visokių pašlemėkų savo abejingumu greitai atsikratysi.

Mergelė. Leisk sau atsipalaiduoti, pamiršti kasdienius rūpesčius ir tiesiog pasidžiaugti tuo, ką turi. Savaitė nusimato tikrai nuotaikinga! Turinčios antrąją pusę bent kuriam laikui pamirš konfliktus ir prisimins pirmųjų pasimatymų jaudulį, o vienišės turės progą atskleisti savo švelniąją, moteriškąją pusę. Sulaukusi kvietimo į pasimatymą nepulk svarstyti ir tiesiog pabandyk! Galbūt tai tavo būsimasis?

Svarstyklės. Audringasis periodas dar tęsiasi: norėsis naujų potyrių, galbūt net kažko ekstremalaus, apie ką seniau net nebūtum pagalvojusi. Jei šalia tavęs – patikimas žmogus, tuomet pirmyn! O jei dėl antrosios pusės bent kiek abejoji – stenkis pažaboti savo hormonų audras, kad įdomūs faktai apie tavo asmeninį gyvenimą netyčia nepasklistų...

Skorpionas. Naujos pažintys, romantiški pasimatymai ar tiesiog susitikimai su senais pažįstamais – savaitė nusimato pakankamai aktyvi. Ir puiku! Bent kuriam laikui atsiribok nuo darbų ir įkvėpk laisvės pilna krūtine. Galbūt tai padės tau kiek kitaip pažvelgti ir į savo gyvenimą?

Šaulys. Gali būti, kad norėsis nuo visų pabėgti ir tiesiog pailsėti, tačiau užsidaryti namuose – ne išeitis. Sukaupk jėgas ir pasirūpink savo laisvalaikiu už namų ribų. Po truputėlį vėl pajusi malonumą linksmintis ir bendrauti su žmonėmis. O galbūt pabus ir tavo jausmingumas?

Ožiaragis. Būk atsargi, kad per didelis vyrų dėmesys nesusuktų tau proto! Nepamiršk, kad geriau vienas, bet patikimas ir ilgalaikis, nei dešimt vienadienių. Ir neleisk savo jausmams per daug įsišėlioti. Valiūkiškumas – puiku, bet kartais reikia nusileisti ir tvirtai atsistoti ant žemės.

Vandenis. Ar dar nepamiršai, kokia aistringa gali būti? Jei jauti, kad tave prispaudė kasdienė rutina, mesk viską į šoną ir leisk sau bent kartą pasilinksminti iš širdies, negalvojant apie tai, kas bus rytoj. Gal tik to ir trūksta, kad suprastum, ko iš tiesų šiame gyvenime nori?

Žuvys. Vienos užkariauja vyrų širdis moterišku švelnumu, kitos – aistringumu. Panašu, kad šią savaitę būsi prie pastarųjų. Norėsis išpildyti slapčiausias savo erotines fantazijas ir... išvengti bet kokių įsipareigojimų. Ką gi, tai – tavo pasirinkimas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis