Seksualinis moters charakteris pagal jos mėgstamiausią vaisių

Viduramžiais, rinkdamiesi nuotaką, vyrai prieš ją padėdavo padėklą su vaisiais ir atidžiai stebėdavo, kokį vaisių ji pirmiausia pasirinks! Šiuo metodu susidomėjo ir šiuolaikiniai JAV psichologai. Anot jų, mėgiami vaisiai iš tiesų gali padėti atskleisti tam tikrus charakterio bruožus. Ką mėgsti tu: obuolį, kriaušę, o gal bananą?


Moterys, pirmenybę teikiančios vynuogėms, moka mėgautis gyvenimu ir stengiasi iš jo paimti viską. Jos nemėgsta vienatvės, todėl pakankamai dažnai keičia partnerius ir leidžia sau pilnai pasinerti į vis naujus erotinius malonumus.


Obuolių mėgėjos yra puikus variantas ieškantiems ilgalaikės gyvenimo palydovės. Jos labai tvirtos ir patikimos partnerės. Tačiau seksualinių eksperimentų lovoje tikėtis nereikėtų, nes obuolių mėgėjos – ganėtinai konservatyvios.


Seksualinių eksperimentų mėgėjams vertėtų atkreipti dėmesį į merginas, mėgstančias persikus. Tiesa, suvilioti tokias moteris ne taip ir paprasta, nes jos labai atsakingai renkasi partnerius. Persikų mėgėja įprastai sudaro šaltos ir tvirtos moters įspūdį, tačiau viduje yra labai švelni ir jausminga.


Moterys, pirmenybę teikiančios kriaušėms, yra labai erotiškos, šarmingos ir mėgstančios būti dėmesio centre. Tačiau tuo pačiu jos ir labai pažeidžiamos, o įskaudintos sunkiai atleidžia ir apmaudą jaučia ilgą laiką.


Tos, kurios renkasi bananus, po šalta ir kieta išore slepia moterišką švelnumą. Jos lengvai pažeidžiamos ir labai jautriai reaguoja į vyrų išsakomą kritiką. Trapios būtybės, kuriomis reikia rūpintis, mylėti ir saugoti.


Tos, kurios pirmenybę teikia ananasui, greičiausiai yra aukštai galvą iškėlusios estetės. Jos nieko nedaro paskubomis, viską gerai pasveria, todėl nieko keisto, kad partnerį išsirenka vieną ir labai ilgam laikui. Šokinėti iš vienos lovos į kitą – tikrai ne joms.


Apelsinus besirenkančios moterys atrodo paslaptingos, tačiau iš tiesų yra labai uždaros asmenybės, nemėgstančios būti dėmesio centre. Vis dėlto tie, kuriems pavyks prasibrauti iki tokios moters širdies, galės džiaugtis linksma ir labai įdomia partnere. Beje, lovoje ši mergina taip pat atsikleis palaipsniui, taip tik ilgesnį laiką išlaikydama intrigą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis