Erotinis horoskopas moterims (03.23 – 03.29)

Ar esi nusiteikusi naujiems erotiniams nuotykiams? O gal nuo jausmų metas šiek tiek atsipūsti? Pažiūrėkim, ką šiai savaitei žada erotinis moterų horoskopas!

Avinas. Šią savaitę visus tavo reikalus gali sugadinti per didelis atsakomybės jausmas. Atsipalaiduok! Vien dėl to, kad kelis vakarus atitrūksi – pasaulis tikrai nesugrius. Jei turi antrąją pusę – skirk daugiau laiko būtent jam, jei ne – pasilepink aromatine vonia ar net nukeliauk į masažo saloną.

Jautis. Jautukių laukia tikras hormonų sprogimas ir vien romantiškų pasisėdėjimų tikrai neužteks! Regis, seksas bus pagrindinis tavo energijos šaltinis. Mėgaukis, tačiau atsargiau su „uždraustais vaisiais“. Svetimų vyrų geriau neliesti!

Dvyniai. Norėsis jaustis tikra moterimi, besimėgaujančia vyrų rodomu dėmesiu. Ir panašu, kad to dėmesio iš tiesų netrūks, tik mokėk jį priimti! Būsi koketė, bet ne suvedžiotoja, todėl nusimato malonios naujos arba atgaivintos senos pažintys, tačiau aistringų romanų greičiausiai dar teks palaukti.

Vėžys. Tai tavo savaitė, kuomet seksualumas sklis net ir nieko nedarant! Dėmesys – garantuotas, o ir naujos aistringos pažintys labai tikėtinos. Tiesiog leisk sau atsipalaiduoti, pamiršti kasdienius rūpesčius ir pasidžiaugti tuo, ką turi.

Liūtas. Mesk viską į šoną ir leisk sau bent kartą pasilinksminti iš širdies, negalvojant apie tai, kas bus rytoj. Nebijok rodyti dėmesio ir megzti naujų pažinčių, kurios ateityje gali labai praversti. Tik būk atsargi su alkoholiu, kuris gali tau pakišti koją.

Mergelė. Šypsokis, skleisk gerą nuotaiką ir pamatysi, kaip teigiamos emocijos sugrįš pas tave su kaupu. Tai galioja tiek vienišėms, tiek turinčioms antrąsias puses, bet pamiršusioms, kad santykiais reikia rūpintis nuolatos. Šią savaitę vyrų dėmesį užkariausi ne aistringumu, o moterišku švelnumu.

Svarstyklės. Dabar ne pats tinkamiausias metas rizikuoti, kišant nosį į svetimus reikalus ar svetimus santykius. Taip pat vertėtų pasisaugoti konkurenčių. Nekovok dėl vyro, nes tas, kuriam tu būsi reikalinga, niekur nedings. O jeigu dings... Ką gi, vadinasi sutaupysi brangaus savo laiko ir apsisaugosi nuo nieko nežadančių santykių.

Skorpionas. Aplink tiek daug vyrų, tik spėk suktis! Būsi pakiliai ir romantiškai nusiteikusi, norėsi bendrauti, flirtuoti, rodyti dėmesį ir žinoma, pati jo sulaukti. Nepamiršk pasipuošti gera nuotaika ir palik kasdienius rūpesčius namuose. Jei sulauksi kvietimo į pasimatymą – nesvarstyk. Nauji nuotykiai tau bus tik į naudą!

Šaulys. Regis, tavo gyvenimą užvaldė kažkoks šaltukas. Darbas, namai... O kas toliau? Nepamiršk, kad visame kame reikia ieškoti harmonijos. Nepatingėk pasipuošti ir išlįsti iš namų, o svarbiausia – nusišypsoti, juk teigiamos emocijos traukia teigiamus dalykus. Beje, geriau apsidairyk savo aplinkoje. Galbūt nepastebi vyriškio, kuris galėtų kardinaliai pakeisti tavo gyvenimą?

Ožiaragis. Tvirtai stovėti ant žemės vis dar nepavyks, nes tiesiog trokši stipriosios lyties atstovų dėmesio. Bendrauk, megzk naujas pažintis, bet būk atsargi, kad tai nepastūmėtų tavęs į vienadienius nuotykius su netinkamais vyrais.

Vandenis. Po ramaus periodo metas sukelti šiek tiek audrų, priminti antrajai pusei ir svarbiausia – sau pačiai, kad norėdama, lovoje gali būti tikra deivė. Dominuok, parodyk, ką gali, gauk viską, apie ką fantazavai, bet galbūt nedrįsai garsiai kalbėti.

Žuvys. Leisk sau atsipalaiduoti ir tiesiog pagyventi maloniais prisiminimais, nebandant iš gyvenimo išspausti kažko nepatirto. Šią savaitę geriau pasimėgauti ne kūnišku, o dvasiniu artumu. Skani vakarienė, maudynės dviese, masažas prieš miegą... Vakarus galima leisti ir be audrų lovoje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis