Tu, jis ir... sekso žaisliukai!

Ar savo ir mylimojo sekso žaidimus paįvairini papildomomis priemonėmis, pavyzdžiui, vibratoriumi? O gal esi įsitikinusi, kad trečias lovoje – nereikalingas?

Amerikiečių tyrėjai neseniai atliko apklausą, kurioje dalyvavo 2056 moterų ir 1047 vyrų, kurių amžius svyravo nuo 18 iki 60 metų. Kas antra apklausoje dalyvavusi moteris patvirtino, kad sekso metu naudoja vibratorių. Vyrai teigė, kad sekso žaisliukus naudoja ne taip dažnai, tačiau apie 40% jų pripažino, kad tai – puiki priemonė, sustiprinanti pojūčius sekso metu.

Tyrėjai pastebi, kad „žaisliukai suaugusiems“ teigiamai veikia ne tik psichiką, bet ir moters fiziologiją. Nieko nuostabaus: lytinio akto metu jie sustiprina moters pojūčius, todėl ji greičiau pasiekia palaimos viršūnę, o pilnavertis seksas, be abejo, suteikia kur kas didesnį malonumą.

Na, o jei esi iš tų, kurios griežtai nusiteikusios prieš sekso žaisliukus, siūlome pažvelgti su humoru ir pabandyti atrasti keletą teigiamų savybių:

- Vibratorius niekada nebandys įsiskverbti ten, kur jam nepriklauso.

- Vibratorius nepavargs ir darbuosis tol, kol patenkins tave.

- Vibratorius visada bus ištikimas ir tau niekada nereikės nerimauti dėl to, kad juo jau kažkas naudojosi iki tavęs arba dar naudosis...

- Vibratoriaus veikimo greitis reguliuojamas.

- Vibratorius niekada neužduos nemalonių klausimų, pavyzdžiui ar iki jo - atsiradimo turėjai kitų vibratorių ir ar jie buvo geresni už jį.

- Jis visiškai atsidavęs tik tau ir visada pasirengęs padėti, kai tik tu panorėsi.


_loadQuiz(9517);

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis