Sekso per pirmą pasimatymą labiau nori moterys?

Manai, kad vos tik su tavimi susitikęs, mintyse jis jau rezga planus, kaip įsitempti tave į lovą? Pasirodo, ne šiuolaikiniai vyrai, o moterys mieliau rinktųsi horizontalų pirmojo pasimatymo variantą!

Viena Didžiosios Britanijos internetinių pažinčių svetainė užsakė tyrimą, kurio metu paaiškėjo, kad beveik pusė apklausoje sudalyvavusių vyrų atstumtų moterį, pasiryžusią užsiimti seksu pirmojo pasimatymo metu ir daugiau nenorėtų su ja susitikti. Palyginimui vertėtų paminėti, kad tik 39 procentai dailiosios lyties atstovių į tokį vyro poelgį sureaguotų analogiškai!

Tikėti tokiais teiginiais ar ne – nežinome. Abejonių šiek tiek kelia kiti skaičiai. Pavyzdžiui tai, kad tik 4% visų apklausos dalyvių prisipažino, jog išvaizda jiems daro lemiamą įtaką pasimatymo metu, tačiau dauguma tvirtinusių, kad jiems svarbesnės vidinės žmogaus savybės tuo pačiu pareiškė, kad su nelabai išvaizdžiu žmogumi tęsti pažinties nenorėtų.

O štai su išvadomis apie svarbiausius potencialaus partnerio charakterio bruožus pasiginčyti sunku. Sąžiningumas, humoro jausmas ir patikimumas – štai trys savybės, kurių antrojoje savo pusėje labiausiai norėtų tiek vyrai, tiek moterys.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis