Vaginoplastika – nauja mada tarp Italijos moterų

Papūstos lūpos, silikoniniai implantai į krūtis bei sėdmenis, riebalų nusiurbimas... Visa tai – anokia naujiena. Plastinės vaginos operacijos – štai kas tampa viena iš populiariausių grožio klinikų procedūrų! Italijos estetinės plastinės chirurgijos asociacijos atstovai pranešė, kad vien praėjusiais metais tokios procedūros populiarumas išaugo 24% !

Vaginoplastika – tai procedūra, leidžianti susiaurinti moters vaginą. Teigiama, kad tokiu būdu moteris gali patirti bei suteikti partneriui didesnį pasitenkinimą sekso metu, tačiau patys chirurgai makšties operacijas vis dar vertina atsargiai.

Nepaisant to, kad pati paprasčiausia chirurginė procedūra intymioje zonoje kainuoja vidutiniškai apie 4000 – 5000 eurų, vaginoplastikos populiarumas Italijoje nuolatos auga. „Netapkite mados aukomis. Nepjaustykite savęs tik dėl to, kad įtiktumėte partneriui. Vis dėlto tai yra operacija ir nereikia sutikti tik dėl užgaidų“ – matydamas augančias vaginoplastikos operacijos tendencijas, į moteris kreipėsi sunerimęs Italijos estetinės plastinės chirurgijos asociacijos prezidentas Giovanni Botti.

Anot jo, vaginoplastika reikalinga tik tam tikrais konkrečiais atvejais:

- esant fiziniams sutrikimams;

- esant disfunkcijai;

- turint rimtų psichologinių motyvų.

„Vaginoplastika – ganėtinai rizikinga operacija. Chirurginis įsikišimas gali iškrėsti žiaurų pokštą ir vietoje dalinio jautrumo praradimo intymių santykių metu, moteris apskritai gali netekti visų pojūčių šio proceso metu. Yra ir kitų galimų rizikų: infekcijos, pooperaciniai randai, skausmai seksualinio kontakto metu ir t.t.“ – persėja Amerikos akušerių ir ginekologų koledžo atstovai (American College of Obstetricians and Gynecologists, ACOG ).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis