10 požymių, kad šie santykiai – be ateities!

Esi viena iš tų, kurios meilės fronte nuolatos patiria nesėkmę? Galbūt tai – ne tavo vyras, o santykiai su juo iš anksto pasmerkti žlugimui? COSMO atrinko tau 10 požymių, kurie padės suprasti, ar į dabartinius santykius žvelgi ne pro rožinius akinius.

1. Jūs draugaujate, bet santykiai nelabai primena įprastą romantišką draugystę su abipusiais jausmais. Supranti, kad tai nėra tas „standartinis“ variantas, bet mintyse bandai save įtikinti, kad santykiai gali būti įvairių formų.

2. Jei jis vedęs, turi merginą, niekaip nepamiršta savo buvusios arba tiesiog dairosi į kitas – šansai, kad patrauks tavo dėmesį tik išauga? Tarsi tavo pasąmonė nuolatos siektų konkurencijos ir įrodymo, kad tu – pati geriausia ir vienintelė. Vargu, ar tai – tikroji meilė. Greičiau sportinis interesas.

3. Tavo statusas jo gyvenime nelabai aiškiai apibrėžtas. Tau tenka pačiai aiškintis, kas jam esi – mylimoji, meilužė, būsimoji nuotaka, o gal tik pasilinksminimas?

4. Eksai iš tavo gyvenimo niekur nedingsta, nors tu kuri naujus santykius. Dabartinį vyruką mintyse lygini su buvusiais, ieškodama jo trūkumų ir privalumų.

5. Turėdama antrąją pusę, tu nuolatos lygini save su kitomis moterimis, bandai išskirti savo privalumus ir trūkumus. Šalia savo vyro nesijauti vienintele ir nepakartojama, pasąmonėje nuolatos konkuruoji su kitomis.

6. Tu pastebi aplinkinius vyrus, su malonumu priimi jų dėmesį ir pati nevengi flirtuoti.

7. Jei santykiai nesusiklostytų ir išsiskirtumėte, sutiktum likti prie „draugiško sekso“ varianto vardan abipusio pasitenkinimo.

8. Į sėkmingus, ilgalaikius santykius ir apskritai į tai, kas susiję su meile, tu žiūri su sarkazmu. Mėgsti pasišaipyti iš jausmų, tarsi stengdamasi pati save įtikinti, kad prisirišimas – ne tau.

9. Tu pakančiai reaguoji į vyro elgesį, kuris tau galbūt ir nėra labai priimtinas. Įžeista stengiesi neparodyti savo nepasitenkinimo, o pastabas išsakai subtiliai, gerai apgalvojusi.

10. Tavo ir aplinkinių nuomonė apie tą patį vyrą išsiskiria. Tu neįžvelgi jame tų neigiamų bruožų, kuriuos pastebi kiti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis