Erotinis horoskopas moterims (04.06 – 04.12)

Ožiaragėms ir Skorpionėms nusimato tikros audros! O kas tavęs šią savaitę laukia meilės ir aistrų fronte?

Avinas. Gali kankinti nemalonios mintys, kad geriau būti vienai, nei su juo. Nepriimk jokių skubotų sprendimų, nes vėliau gali labai gailėtis. Savaitė tik sau – tai variantas, kuris gali padėti atsipalaiduoti ir „išvalyti“ mintis. Na, o vienišoms Avinukėms vertėtų prisiminti, kad geriau joks, nei bet koks. Net jei tinkamo kandidato nėra jau ilgą laiką, nepasiduok pagundai susidėti su bet kuo: šalia tokios moters kaip tu privalo būti tik geriausi.

Jautis. Po sunkios darbo dienos, jei ir būsi erotiškai nusiteikusi, tai fizinių jėgų meilės žaidimams greičiausiai neatrasi. Jei turi antrąją pusę, paprašyk, kad palepintų tave masažu ir padėtų atsipalaiduoti. Na, o savaitės pabaigoje tikrai norėsi išlieti visą sukauptą seksualinę energiją ir atsidėkoti mylimajam už jo pastangas.

Dvyniai. Norėsis spjauti į svetimus vertinimus bei nuomones ir gyventi tik sau, tarsi niekas aplinkui neegzistuotų. Tenkinti savo spontaniškus norus nėra blogai, bet nepamiršk, kad ribos vis tiek turi būti. Ypatingai tuo atveju, jeigu pasiryši žygiams sekso srityje su nauju, mažai pažįstamu žmogumi.

Vėžys. Leisk sau pilnai atsipalaiduoti ir išsivaduoti iš savo baimių bei kompleksų. Atskleisk savo slaptąją, labai seksualią pusę ir mėgaukis naujais potyriais. O kodėl gi ne? Kartais reikia leisti sau mėgautis šia diena! Vienišėms patartina prasiblaškyti: tikėtinos naujos, intriguojančios pažintys.

Liūtas. Susikaupti darbams ir nuvyti erotines mintis šalin bus tikrai nelengva. Norėsis „išsikrauti“, patirti ką nors naujo. Jei išdrįsi įgyvendinti slapčiausias savo seksualines fantazijas, tikėtina, kad sekso srityje pati save atrasi iš naujo, o tuo pačiu nustebinsi ir partnerį.

Mergėlė. Vienišos Mergelės trauks vyrų dėmesį be ypatingų pastangų, taigi pats metas užmegzti naujas, galbūt net ilgalaikes pažintis. Turinčioms antrasias puses norėsis prisiminti santykių pradžios romantiką. Parodyk iniciatyvą: pagamink vakarienę, pakviesk mylimąjį pasivaikščioti po naktinį miestą ir t.t. Jūsų jausmų sužadinimui tai bus tikrai į naudą.

Svarstyklės. Laukia ramybės periodas, kurio metu norėsis pailsėti ir kuo daugiau laiko skirti tik sau. Turinčioms antrąją pusę bus naudinga surengti romantišką savaitę su masažais, vakarienėmis žvakių šviesoje ir maudynėmis dviese karštoje vonioje.

Skorpionas. Geras seksas – puikus energijos ir geros nuotaikos užtaisas, kuriuo šią savaitę greičiausiai ir pasinaudosi. Leisk sau atsiskleisti, nesivaržyk ir negalvok, ką pagalvos kiti. Kartais reikia pagyventi ir dėl savęs!

Šaulys. Turinčioms antrąją pusę nusimato rami savaitė, be didelių potvynių ir atoslūgių. Vienišių meilės fronte taip pat nieko ypatingo: gerbėjų gal ir bus, bet vargu ar tokie, dėl kurių verta labai stengtis.

Ožiaragis. Šią savaitę tu – tikrai vyrų gundytoja! Susikaupusi seksualinė energija veršis per kraštus, todėl tavo kūnas pats siųs vyrams erotinius signalus ir trauks jų dėmesį, tau nieko net nedarant! Mėgaukis rodomu dėmesiu, tačiau nusibrėžk sau aiškias ribas, kad atsikėlus ryte nereikėtų sukti galvos dėl vakar vakaro.

Vandenis. Gali jaustis pasimetusi, nes nežinosi, ko konkrečiai nori arba bijosi pasakyti tiesą. Vis dėlto anksčiau ar vėliau sprendimus priimti teks ir tai verta padaryti būtent šią savaitę, kad pagaliau galėtum ramia sąžine judėti į priekį. „Išsišlavusi“ savo sielos kerteles, galėsi įsileisti naujus, romantiškus jausmus.

Žuvys. Kai spontaniški norai prieštarauja proto balsui – apsispręsti tikrai nelengva. Ką gi, kartais reikia leisti sau pasielgti taip, kaip norisi būtent tą akimirką. Vienintelis patarimas – atsargiau rinkis vyrus, su kuriais savo norus ketini įgyvendinti. Per daug neatvirauk, neparodyk savo silpnųjų vietų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis