7 priežastys nebūti vedusio vyro meiluže

Su kuo susitikinėti, sprendi tu pati, tačiau, jei tau vis tik kilo abejonių ar pradėti romaną su vedusiu vyru – štai 7 argumentai prieš.

1. Bumerango dėsnis. Gyvenime egzistuoja taisyklės, kurios nekinta. Viena iš jų: viskas ką tu darai, vienaip ar kitaip turi grįžtamąjį ryšį. Ar norėtum, kad tavo būsimą vyrą naktimis „nuomotųsi“ kita mergina?

2. Tavo sąskaita jis tvarkosi savo gyvenimą. Būk objektyvi: vyras, pasukęs „į kairę“, akivaizdžiai turi problemų šeimoje. Tačiau vietoj to, kad jas spręstų, jis savo širdies sopulius „nuskausmina“ lengvu neįpareigojančiu romanu.

3. Rizikuoji Įsiklampinti į perspektyvos neturinčius santykius. Tokia baigtis kur kas labiau tikėtina, nei perspektyva, kad anksčiau ar vėliau dėl naujos meilės jis paliks savo žmoną ir vaikus. Jeigu jis tikrai norėtų būti tik su tavimi, ryžtųsi skiryboms ir nežaistų už savo žmonos nugaros.

4. Tau teks slapstytis. Jokių apsilankymų populiariuose restoranuose ar susitikimų su draugais, vaikščiojimams į kiną ar apsipirkimams dviese taip pat teks pasakyti „ne“. „Slėpynių“ žaidimas pradžioje kaitina kraują, bet galiausia tai nusibosta.

5. Per šventes tu liksi viena. Per didžiąsias metų šventes linksminti save turėsi pati. Na, nebent per savo gimtadienį gali tikėtis vedusio meilužio draugijos. Ar tau neatrodo, kad to per mažai?

6. Tu negalėsi supažindinti jo su savo tėvais. O jei jie ir sužinos apie tavo santykius, tai jau tikrai nenudžiugs.

7. Tai menkina tavo savivertę. Pastoviai lyginti save su kažkieno tai žmona ir nervintis dėl tų dalykų, kurių nebūtų, jei susitikinėtum su viengungiu – tau tikrai ne to reikia. Tu turi būti vienintelė savo vaikinui, kitaip apie kokį pasitenkinimą asmeniniu gyvenimu galima kalbėti?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis