Kokios moterys jaudina vyrus?

Prieš žengdama iš namų pasidažai blakstienas, pasiryškini lūpas, pasipudruoji nosytę... Kiekvienai – savi grožio ritualai, bet jie – tiesiog neatskiriama kiekvienos moters kasdienybės dalis. Būkime sąžiningos: darome tai ne tik dėl savęs, bet ir dėl jų – vyrų dėmesio! Juk kiekviena norime jaustis ir atrodyti seksuali! Tačiau ar kada nors susimąstei apie tai, kas būtent traukia stipriosios lyties atstovus ir kiek apskritai jiems svarbi tavo išvaizda?

Olandų mokslininkų teigimu, vyrus seksualiai traukia KIEKVIENA moteris, o išvaizda... Pasirodo išvaizda – visai ne esminis faktorius. Tokias netikėtas išvadas mokslininkai padarė apklausę 21 – 25 metų amžiaus vaikinus. Eksperimento metu visi apklausos dalyviai vaikinai ir viena mergina penkias minutes praleido viename kambaryje. Po susitikimo su mergina, praktiškai visi vaikinai teigė, kad ji nepasižymėjo jokia išskirtine išvaizda, o kai kurie netgi pareiškė, kad mergina jiems negraži. Nepriklausomai nuo to, kaip vyrukai įvertino merginos išvaizdą, absoliučiai visų vaikinų kraujyje testosterono kiekis padidėjo maždaug 8%. Tai reiškia, kad pats merginos buvimo kambaryje faktas sukėlė vaikinų susidomėjimą, nors jos išvaizda nepaliko jokio įspūdžio.

Mokslininkai mano, kad šis eksperimentas gali būti rimtas įrodymas, jog stipriosios lyties atstovus moterys traukia nepriklausomai nuo savo išvaizdos, t.y. lytinių hormonų lygis vyrams pakyla bet kokios, tiek gražios, tiek negražios moters draugijoje. Be to, mokslininkai daro prielaidą, kad nepaisant to, jog vyrai yra valdomi prigimtinių instinktų, vis dėlto meilės ir dėmesio poreikis jiems daro ne mažesnį poveikį. Todėl priešingai, nei dažniausiai manoma, didesnį dėmesį vyrai skiria vidiniam moters pasauliui, o ne jos išvaizdai. Taigi net ir ne gražuolė, tačiau rūpestinga moteris, kuri moka išklausyti ir palaikyti vyrą, turi didesnius šansus susirasti savo antrąją pusę nei ta, kuri gali pasigirti savo išvaizda.

Kokia tavo nuomonė šiuo klausimu? Ar iš tiesų išvaizda vyrams nėra tokia svarbi, kaip dažnai įsivaizduoja moterys? Juk vyrai vis dažniau teigia, kad jiems patinka natūralumas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis