Apie ką fantazuoja sekso telefonu skambinantys vyrai?

Anot statistikos, kas trečias vyras per visą savo gyvenimą bent kartą yra išbandęs seksą telefonu. Tą „profesionalųjį“, už kurį tenka ne taip ir mažai susimokėti, o ne „mėgėjišką“ su savo drauge.

Internete atradome vienos merginos darytą tyrimą. Per pusmetį laiko dirbant sekso telefonu linijoje su klientais jai teko pabendrauti 1071 kartą. Žinoma, tyrimo autorės prielaidos nėra visai tikslios, nes pašnekovus ji galėjo tik girdėti, tačiau anot jos, didžioji dalis skambinančiųjų – jauni vyrai iki 25 metų (53%), dar 25% sudaro vyrai nuo 26 iki 30 metų, 18% - nuo 31 iki 40 metų ir maždaug 4% - vyresni nei 40 metų vyrai. Įdomu tai, kad apie 90% skambinusiųjų mergina įvardijo kaip gerai uždirbančius žmones iš verslo aplinkos.

Tai patvirtina ir psichologai: priešingai, nei dažniausiai manoma, dauguma skambinančių – visai ne iškrypėliai, neturintys su kuo pasitenkinti. Psichologai teigia, kad tokiu būdu savo seksualines fantazijas įgyvendinantys vyrai dažnai pasižymi stipresniu nei įprasta atsakomybės jausmu. Neretai tai – laimingai vedę arba aukštas pareigas užimantys vyrai, dėl kokių nors priežasčių negalintys pasidalinti savo erotinėmis fantazijomis su antrąja puse arba saugantys savo reputaciją, tačiau neieškantis fizinio kontakto su svetima moterimi.

Kas gi verčia vyrus leisti pinigus už pokalbį telefonu su nepažįstamąja? Tyrimo autorė teigia, kad tikrai ne visi tokiu būdu nori įgyvendinti savo slaptas fantazijas. Anot jos, maždaug 30% skambinančiųjų mėgsta pasikalbėti ne tik apie seksą, bet ir kur kas platesnėmis temomis, o 14% visų jos pašnekovų apskritai nekalbėjo apie seksą!

Įdomu, kokios fantazijos labiausiai įkaitina skambinančiųjų kraują? Į šį klausimą atsakė vienos sekso linijos darbuotojos. Anot jų, dažniausiai vyrai nori girdėti fantazijas apie seksą trise. Antroje vietoje liko noras išbandyti moters pieną, o trečioje vietoje – persirengimas moteriškais drabužiais. Į populiariausių fantazijų sąrašą taip pat pateko noras virtualiai pasimylėti su didelio užpakaliuko ar krūtinės savininke, fantazija sekso su meiluže metu būti užkluptam žmonos ir tai, kaip ji prisijungtų prie kompanijos, išsamus pasakojimas apie tai, kaip moteris pasitenkina pati, seksas su nepaklusnia studente ir t.t.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis