5 faktai sekso trise nenaudai

Mokslininkai teigia, kad populiariausia abiejų lyčių fantazija – seksas trise. Tik štai fantazuoja – dauguma, bet realybėje ryžtasi pabandyti tikrai ne kiekvienas.

Kadaise viename Cosmopolitan.lt straipsnyje rašėme apie britų mokslininkų tyrimą ir 10 tų pačių mokslininkų išvardintų priežasčių, kodėl turėtų būti verta įgyvendinti „2+1“ fantaziją realybėje. Tuo pačiu klausėmė ir COSMO skaitytojų nuomonės (apklausoje sudalyvavo 3295 dalyviai). Ką gi apie tai galvoja lietuviai?

Pasirodo, kad 72,9% mano, jog seksas trise gali padėti naujai atrasti savo partnerį, o 73,2% yra įsitikinę, kad sekso trise metu gali pasimėgauti seksu su kitu žmogumu, ir tai nesiskaitys kaip neištikimybė. Visą apsklausą gali rasti ČIA, na o mes siūlome susipažinti su 5 įdomiais faktais, kurie nėra tokie palankūs seksui trise:

1. Reguliariai seksą trise praktikuoja tik 2 procentai lytiškai aktyvių žmonių. 24 procentai pabando kelis kartus, likusieji eksperimento mėgėjai pasitenkina vienu kartu. Tai yra vienas iš įrodymų, kad seksas trise – ne toks jau patrauklus variantas.

2. Kas ketvirtas meilės žaidimų trise eksperimentas užsibaigia buvusių stabilių santykių iširimu. Priežastis – vienas iš partnerių neįstengia susidoroti su pavydu. Matyt dėl to, kad seksas trise – iš tiesų tik vieno iš partnerių svajonė.

3. 46 procentai pabandžiusiųjų seksą trise, teigia, jog galvoti ir įsivaizduoti tai buvo kur kas maloniau, nei patirti realybėje. Nieko nuostabaus, juk dažniausiai sekso trise vaizdus matome pornografiniuose filmuose, kuriuose vaidina savo srities profesionalai, „atidirbę“ kiekvieną judesiuką. Realybėje viskas dažniausiai vyksta ne taip sklandžiai.

4. Kas trečia pora, pasikvietusi į savo namus naująjį partnerį seksui, netrukdavo įsitikinti, kad jų svečias – apgavikas. Tikriausiai aistros apakintus žmones apgauti lengviau, nei įprastai.

5. Pasiryžus seksui trise, vienas iš partnerių neretai daro tai pataikaudamas kitam. Dažniausiai išbandyti seksą trise labiau nori vyrai, o moterys, bijodamas prarasti antrąją pusę, sutinka į savo miegamąjį įsileisti kitą moterį. Deja, tokia situacija gali tik paspartinti santykių baigti. Jau po pirmo bandymo tokių porų iširimo tikimybė sudaro 83 procentus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis