Seksas prancūziškai arba kuo moterims naudingas oralinis seksas?

Tikriausiai žinai, kas yra prancūziškas bučinys. Jei taip, tuomet nesunkiai susigaudysi, ką reiškia ir prancūziškas seksas... Sakoma, kad prancūzai, tiek merginos, tiek vaikinai, išskirtinį dėmesį skiria oralinėms glamonėms. O seksologai tvirtina, kad toks požiūris į intymų gyvenimą gali būti netgi naudingas: esą šeimose, kuriose moterys kiekvieną dieną nusiteikusios savo vyrus džiuginti glamonėmis žemiau juostos, aistra ir meilė neblėsta ilgus metus!

Klausti, „kodėl vyrams „tai“ patinka?”, lyg ir net neverta, bet vis dėlto... Seksologai tvirtina, kad oralinio teikiamas malonumas iš tiesų sukelia visai kitokį pasitenkinimą, mat oralinių glamonių metu vyrui atsipalaiduoja būtent tie raumenys, kurie lytinio akto metu įprastai dirba. Jam tampa paprasčiau atsiduoti savo pojūčiams, nereikia nerimauti dėl akto trukmės, įtempti nervų sistemos galvojant, kaip patenkinti moterį ir t.t. O svarbiausia, tokias glamones vyras vertina kaip ypatingą merginos atsidavimą jam. Skamba banaliai, bet taip jis pasijaučia išskirtinis.

Daugelis moterų mano, kad oralinių glamonių metu sunku susijaudinti pačiai, todėl mainais jos kaip ir nieko negauna. Tiesa yra kitokia – faktas, kad gali suteikti savo vyrui didžiulį malonumą, gali kaip reikiant įkaitinti! Specialistai pataria išmokti prieš oralinį seksą nuteikti save aistrai, kad įsitrauktum į šį erotišką žaidimą ir pati.

Specialistai teigia, kad be to, jog oralinis seksas teikia fizinį ir emocinį pasitenkinimą, jis svarbus dar ir gydomąja prasme! Kokio efekto, anot medikų, galima tikėtis, siūlome paskaityti žemiau. Tikėti tuo ar ne – paliekame spręsti tau.

Dantys. Spermos sudėtyje yra vertingų mineralų, stiprinančių dantenas. Be to, cinkas ir kalcis, esantys spermos sudėtyje, skatina danties emalio atstatymo procesą ne prasčiau nei dantų pasta. Užsiimant oraliniu seksu dukart per savaitę, karieso tikimybė sumažėja 40 procentų.

Krūtinė. Vyriškoje spermoje yra hormonų prostaglandinų. Patekę į organizmą, jie skatina moteriškų hormonų gamybą, tame tarpe ir estrogeną. Jo dėka pagerėja ne tik moters odos ir plaukų būklė, bet ir padidėja krūtinės apimtis.

Kalorijų deginimas. Mokslininkų teigimu, 26 minutės prancūziškos meilės sudegina tiek kalorijų, kiek jų yra vienoje picoje, o 53 minutės oralinio sekso, užsibaigiančio orgazmu, sunaikina 3 mėsainius ir čipsų pakelį.

Antistresas. Oralinių glamonių metu stimuliuojamos nervų galūnės ant lūpų ir pasigamina oksitocino hormonas, pasižymintis atpalaiduojančiu poveikiu. Medikai taip pat pastebi, kad spermoje gausu lipidų ir amino rūgščių, kurios labai įtakoja tokių ligų, kaip gastritas, kolitas, opaligė, gijimą.

Nėštumas. Feliacijos metu moteris iš partnerio gauna DNR dozę. Būsimo nėštumo metu tai padės vaisiui įsitvirtinti motinos įsčiose. Juk kartais po apvaisinimo nesuveikia partnerio baltymų „atpažinimo“ mechanizmas ir vaisius atmetamas. Todėl, kai organizmas pastoviai sąveikauja su sperma, tai ir imuninė sistema baltymo neatstumia kaip svetimkūnio.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis