Erotinis horoskopas moterims (04.26 – 05.02)

Ar esi nusiteikusi erotiniams nuotykiams? Paskaityk, ką šiai savaitei tau žada COSMO horoskopas!

Avinas. Tegul aistros liejasi laisvai! Varžyti savo seksualinę energiją bus vis sunkiau: norėsis įgyvendinti pačias drąsiausias ir slapčiausias savo erotines fantazijas, beje, nebūtinai su savo antrąja puse... Jei mylimąjį turi, verčiau savo dėmesį nukreipk į jį ir nesižvalgyk į šalis, nes dėl akimirkos silpnumo vėliau gali tekti labai gailėtis. Jei esi vieniša – dabar pats metas atkreipti į save dėmesį.

Jautis. Ar nepamiršai, ką reiškia, kai skraidai padebesiais? Bet kuriuo atveju šią savaitę greičiausiai galėsi šį malonų jausmą prisiminti. Tavo mergaitiškas žaismingumas ir „nekaltas“ flirtas traukte trauks vyrų žvilgsnius. Mėgaukis bendravimu ir vyrų rodomu dėmesiu, koketuok, gundyk, viliok... Pasijausk tikra moterimi! O kodėl gi ne? Leisk sau atsipalaiduoti ir tiesiog pagyventi šia diena!

Dvyniai. Tu – žavinga mergina, galinti pavergti kiekvieno vyro širdį, tad kodėl turėtum tūnoti kur nors kamputyje, laukdama dėmesio? Dabar – tavo metas, kai gali leisti sau elgtis taip, kaip norisi pačiai, o ne kaip iš tavęs tikisi aplinkiniai. Ar verta nerti į naują romantišką nuotykį? Jei esi vieniša – tuomet žinoma verta! Tikėtina, kad iš pirmo žvilgsnio neįpareigojantis romanas galiausiai peraugs į ilgus ir tvirtus santykius, taigi nesnausk!

Vėžys. Tikėtina, kad tavo akiratyje pasirodys naujas, labai atkaklus gerbėjas, kurio žavesiui atsispirti bus tikrai nelengva. Būk atsargi: nepulk į santykius stačia galva, prieš tai nepasidomėjusi šiuo vyruku. Įsivelti į meilės trikampius ir įvairiausias intrigas tau šiuo metu būtų labai nenaudinga.

Liūtas. Vyrų dėmesio tau netrūks, tačiau... Greičiausiai nesulauksi to, ko pati nori ir tikiesi. Tik štai ar tu tikrai žinai, ko nori? Neskubėk priimti sprendimų ir nerti stačia galva į nuotykius, kad tik išvengtum nuobodulio ir apėmusios apatijos. Verčiau kuriam laikui sustok ir pasimėgauk ramybe. Tas, kuriam tavęs iš tiesų reikia, bus pasiruošęs laukti tiek, kiek reikės.

Mergelė. Niekuomet negali žinoti, kas tavęs laukia rytoj, po savaitės, o gal net po kelių minučių? Geriausi dalykai dažniausiai ateina tuomet, kai nieko nesitiki, todėl atsipalaiduok ir leisk įvykiams tekėti sava vaga. Jei sulauksi kvietimo į pasimatymą (gali būti, kad iš seniai pažįstamo žmogaus) – sutik. Tai gali būti netikėta naujų, romantiškų ir ilgalaikių santykių pradžia.

Svarstyklės. Net ir nieko nedarydama siųsi vyrams slaptus signalus, kad esi pasirengusi naujoms, beje, labai intriguojančioms pažintims. Tavo pasitikėjimas savimi trauks kaip magnetas, bet neprisileisk bet ko. Leisk vyrams aiškiai suprasti, kad šalia tavęs vieta tik patiems geriausiems ir labai tikėtina, kad tas dėmesio vertas vyrukas iš tiesų atsiras.

Skorpionas. Pamiršk, kas buvo vakar ir negalvok, kas bus rytoj. Atsipalaiduok ir pradėk mėgautis tiesiog šia akimirka! Gerbėjų bus ne vienas, tik pakelk akis ir apsidairyk. Tiesa, kol kas visos pažintys greičiausiai baigsis maloniu paflirtavimu, o to vienintelio dar teks palaukti. Jei turi antrąją pusę, parodyk jam daugiau dėmesio. Ar dar nepamiršai, ką reiškia tikri pasimatymai, su vakarienėmis ir pasivaikščiojimais naktiniu miestu?

Šaulys. Jei kils noras atgaivinti senus santykius, tiesiog prisimink, kodėl jie baigėsi. Ar tikrai manai, kad šį kartą viskas bus kitaip? Gyvenimas skrieja pirmyn ir dairytis atgalios nėra nei laiko, nei prasmės. Kad ir kokia sumaištis būtų tavo mintyse, neužsisklęsk savyje: jei sulauksi kvietimo į romantišką pasimatymą – sutik. Juk niekuomet nežinai, kas tavęs laukia už sekančio posūkio.

Ožiaragis. Naujos pažintys, romantiški pasimatymai ar tiesiog susitikimai su senais pažįstamais – savaitė nusimato pakankamai aktyvi. Ir puiku! Bent kuriam laikui atsiribok nuo darbų ir įkvėpk laisvės pilna krūtine. Vienos užkariauja vyrų širdis moterišku švelnumu, kitos – aistringumu. Panašu, kad šią savaitę būsi prie pastarųjų. Tik nusibrėžk aiškias ribas, kurių nevalia peržengti, kad vėliau netektų gailėtis!

Vandenis. Jei kils noras nuo visų pabėgti ir tiesiog pailsėti, nepamiršk, kad užsidaryti namuose – ne išeitis. Galbūt tiesiog reikia pakeisti savo laisvalaikio pramogas? Po truputėlį vėl pajusi malonumą linksmintis ir bendrauti su žmonėmis. O galbūt pabus ir nauji jausmai žavingam vyrukui, su kuriuo, tikėtina, susipažinsi būtent šią savaitę?

Žuvys. Laisvė – malonus pojūtis. Nesvarbu, ar esi vieniša, ar turi antrąją pusę – šią savaitę jausiesi išlaisvėjusi ir tiesiog skraidysi kaip su sparnais. Norėsis mėgautis gaunamu dėmesiu ir pačiai jį rodyti. Jei kils noras pažaisti svetimais jausmais, pavedžioti ką nors už nosies ar tiesiog paerzinti – susivaldyk. Dabar tikrai ne pats tinkamiausias laikas veltis į intrigas, iš kurių sausa greičiausiai neišlipsi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis